Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

Yaşasın Kentler Yarışması Sonuçlandı...

ULUSLARARASI FİKİR BULUŞMASI YAŞASIN KENTLER (Celebration of Cities) YARIŞMASI SONUÇLANDI (18 Mart 2004) ULUSLARARASI SONUÇLAR

yapitr.com



b>ULUSLARARASI FİKİR BULUŞMASI

YAŞASIN KENTLER (Celebration of Cities) YARIŞMASI SONUÇLANDI

(18 Mart 2004)


ULUSLARARASI SONUÇLAR


PROFESYONELLER / MİMARLAR KATEGORİSİ (P)


Büyük Ödül : Maurizio Marzi, Giorgio Morri, Marcello Ganassini, Francesca
Scianna, Yewande A.Omotoso (İTALYA)

1. Bölge Ödülü : Joe Verons, Marjan Hessamfar (FRANSA)

1. Bölge Mansiyon : Brigitte Holz, Freischlad + Holz (ALMANYA)

1. Bölge Mansiyon : Miguel Angel Paredes Maldonado (İSPANYA)

2. Bölge Ödülü : Cem İlhan, Tülin Hadi, Sevinç Hadi, Esra Gemici,
Işıl Ekin Çalak (TÜRKİYE)

2. Bölge Mansiyon : Ali Özer (TÜRKİYE)

2. Bölge Mansiyon : Eleni Emmanolopoulou, Maria Krisilia, Giouli Psallida
(YUNANİSTAN)

2. Bölge Mansiyon : Victor Zoubkov, Ilia Zoubkov, Evgeni Tikhomirova,
Alena Tikhomirova, Natalia Bibikova (RUSYA)

3. Bölge Ödülü : (verilmedi)

3. Bölge Mansiyon : Fernando de la Carrera, Alejandro Cavanzo,
Guillermo Rubio Jauregui (KOLOMBİYA)

3. Bölge Mansiyon : Jeff Shannon, Stephen Luoni (ABD)

4. Bölge Ödülü : Kevin Hayes (AVUSTRALYA)

4. Bölge Mansiyon : Liu Yubo, Huang Quanle, Wu Zhongping, Zheng Shadpeng, Li Tao, (ÇİN HC)

4. Bölge Mansiyon : Shinya Yanagisawa, Yoko Yanagisiwa (JAPONYA)

4. Bölge Mansiyon : Gordon Moller, Craig Moller, Blair Farquhar, Jason Dobbs,
Mathew Brown, Aaron Paterson, Jonathan Gibb
(YENİ ZELANDA)

5. Bölge Ödülü : Ebrahim Abdelhady, Eslam Alsamaty, Riham Alrasoul (MISIR)

5. Bölge Ödülü : Barbara Soutworth, Elizabeth Foale , Liezel Du Preez, Roberta
Gould, Trevor Lee, Astrid Von Brucken (GÜNEY AFRİKA)
(Eşdeğer iki ödül verildi)

5. Bölge Mansiyon : Piet Louw, Dave Dewar, Anton Roux (GÜNEY AFRİKA)

ÖĞRENCİLER KATEGORİSİ (S)

Büyük Ödül : Francesca Puddu, Cinzia Pucciarelli (İTALYA)

1. Bölge Ödülü : Colin Priest (İNGİLTERE)

1. Bölge Mansiyon : Julien Rouby, Julie Hemmerle (FRANSA)

1. Bölge Mansiyon : Maria Jose Lorenzo Salvo, Conrado Ehria,
Esther Casal Gimenez (İSPANYA)

2. Bölge Ödülü : Flora Bougiatioti, Aineias Oikonomou, Evangelos Evangelinos
(YUNANİSTAN)

2. Bölge Mansiyon : Adib Nabil Dada (LÜBNAN)

2. Bölge Mansiyon : Nelly Audi (LÜBNAN)

3. Bölge Ödülü : Dolores Boero, Ana Maria Castellote, Jose Agustin Puglisi
(ARJANTİN)

3. Bölge Mansiyon : Antonio Gil Burgoin (MEKSİKA)

4. Bölge Ödülü : Shin Ji-Won, Lee Doo-Ho, Kim Dong Lee (KORE CUM.)

4. Bölge Mansiyon : Supachai Sriworakul, Supachet Op-Aom, Surachet Kedpanich,
Weerayuth Yimpranee, Kunlayapron Wattapoj, Teerati
Bonamcheaw (TAYLAND)

4. Bölge Mansiyon : Peng Yuru, Li Suning (ÇİN HC)

5. Bölge Ödülü : (verilmedi)

5. Bölge Mansiyon : Eslam Said Ali, Amr Abdum-Hamid Elskh,
Mohammed Ahmed Osman (MISIR)

5. Bölge Mansiyon : Ahmet Hatem Hussein, Ahmed Yousy Raouf Gouda, Ayman
Osman Ahmet Osman, Islam Sadek Tawfik, Sarry Abdelhady
Bedewi, Mohammed El-Shanawany (MISIR)

ULUSAL AŞAMA SONUÇLARI

PROFESYONEL KATEGORİ ULUSLAR ARASI AŞAMA İÇİN SEÇİLEN PROJELER

* T. Didem Akyol Altun
İnci Uzun

Proje konusu kent: İZMİR

* Ali Özer

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Cem İlhan
Tülin Hadi
Sevinç Hadi
Esra Gemici
Işıl Ekin Çalak

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Hülya Turgut
Çiğdem Demirel Eren
Ervin Garip
Banu Başeskici

Proje konusu kent: AMASYA

* Mercan Dönmez
Çağrı Ekmekçi
Onur Arat
Ceren Aydal Yücel

Proje konusu kent: İSTANBUL

MİMARLAR ODASI ÖZEL ÖDÜLÜ İÇİN SEÇİLEN PROJELER

* Sevgi Özkan
İpek Öztürk
Gülşah Der

Proje konusu kent: ANKARA

* Neslihan Türkün Dostoğlu
Suzan Habib
Emin Ertuğrul Yurdakul

Proje konusu kent: BURSA

* Pınar Akaslan
Ayşe Yalçın

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Ali Avni Asımgil
Berrin Akgün Yüksekli

Proje konusu kent: BALIKESİR

MİMARLAR ODASI ÖZENDİRME ÖDÜLÜ İÇİN SEÇİLEN PROJELER

* Z. Füsun Otaner
Nadir Hasbora

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Mehmet Onur Yılmaz
Zeynep Ömür Yılmaz
Eloise Helene Marie Dhuy

Proje konusu kent: ANKARA

* Süleyman Akkaş

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Funda Uz Sönmez
Aslıhan Şenel
Burçin Kürtüncü

Proje konusu kent: İSTANBUL

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ

ULUSLAR ARASI AŞAMA İÇİN SEÇİLEN PROJELER


* Emre Odabaş
Sevda Özkan
Ali Aslankan
Övgü Pelen
Zeynep Öktem

Proje konusu kent: ANKARA

* Oral Göktaş

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Alper Derinboğaz
Ali Paşaoğlu
Tuğba Okçuoğlu

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Serhat Başdoğan
Orhun Ülgen

Proje konusu kent: İSTANBUL

* Nil Aynalı
Birge Yıldırım
Alper Çakıroğlu
Ertuğ Tahmaz

Proje konusu kent: İSTANBUL


MİMARLAR ODASI ÖZEL ÖDÜLÜ İÇİN SEÇİLEN PROJELER


* Mahmut Kadıoğlu
Kadir Somuncuoğlu

Proje konusu kent: TRABZON

* Yasemin Eren Gültekin
Uygar Yüksel

Proje konusu kent: ANKARA

* Adnan İrfan Şahin
Hasan Çağrı Başyiğit
Ali Dönmez
Kadir Davaslı

Proje konusu kent: BURSA

* Uygar Boztepe

Proje konusu kent: İZMİR

* Aylin Dolapçıoğlu
Burcu Biçer

Proje konusu kent: İSTANBUL

UIA YAŞASIN KENTLER YARIŞMASI
TMMOB MİMARLAR ODASI
ULUSAL DÜZENLEME KOMİTESİ

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/yasasin-kentler-yarismasi-sonuclandi-_9949.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!