Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

"Çarşamba Seminerleri"nde "Adım Adım Kağıthane" Belgeseli Gösterimi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen ve Mimarizm tarafından desteklenen “Çarşamba Seminerleri”nde 2011’in ilk sohbeti Kağıthane üzerine olacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

"Çarşamba Seminerleri"nde "Adım Adım Kağıthane" Belgeseli Gösterimi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Ocak 2011 11:00
YER: MSGSÜ Mimarlık Fakültesi, Fındıklı, İstanbul
DÜZENLEYEN: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından, Mimarizm'in desteği ile.
+ Ajandama Ekle

B> Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen ve Mimarizm tarafından desteklenen “Çarşamba Seminerleri”nde 2011’in ilk sohbeti Kağıthane üzerine olacak.

5 Ocak 2011 tarihinde gerçekleştirilecek “Çarşamba Seminerleri”nde, “Adım Adım Kağıthane” belgeseli izlenecek. Gösterimin ardından ise belgeselin yapımcı ve yönetmeni Hüseyin Irmak ile Hüseyin Karagöz konuk edilecek.

Çarşamba Semineleri kapsamındaki "Adım Adım Kağıthane" belgesel gösterimi ve Hüseyin Irmak ile Hüseyin Karagöz sohbeti, 5 Ocak 2011 Çarşamba günü saat 11:00’de MSGSÜ Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu’nda izlenebilir.


Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu Hakkında

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, mezunları ile öğretim üyeleri tarafından gönüllülük esasıyla çalışan “Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu”, 2010 Bahar döneminde Ahmetcan Alpan, Albeniz Ezme, Ayşe Aşıgül, Bahar Aksel Enşici, Deniz Başar, Derya Engin, Ece Doğan, Erbatur Çavuşoğlu, Gizem Kıygı, Gökçe Aksoylar, Hikmet Derya Çatal, İnci Şahin Olgun, Maya Arıkanlı Özdemir, Merve Akar, Merve Akı, Murat Cemal Yalçıntan ve Damla Özgü Yıldız'dan oluşuyor. Her türlü katkıya açık grubun “Çarşamba Seminerleri”, Mimarizm tarafından destekleniyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/carsamba-seminerlerinde-adim-adim-kagithane-belgeseli-gosterimi_84858.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!