Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Kerpiç'22
BÖLÜM SPONSORU

"Çarşamba Seminerleri"nde Kentsel Dönüşüm, Küreselleşme ve Türkiye Konuşulacak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen “Çarşamba Seminerleri”, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Fuat Keyman’ı ağırlıyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

"Çarşamba Seminerleri"nde Kentsel Dönüşüm, Küreselleşme ve Türkiye Konuşulacak
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 15 Aralık 2010 11:00
YER: MSGSÜ Mimarlık Fakültesi, Fındıklı, İstanbul
DÜZENLEYEN: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından, Mimarizm'in desteği ile.
+ Ajandama Ekle

B> Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen “Çarşamba Seminerleri”, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Fuat Keyman’ı ağırlıyor.

Küreselleşme ve Türkiye bağlamında kentsel dönüşüm üzerine bir seminer verecek olan akademisyen sunumunda, 2010 yılında tamamladığı bir araştırma çerçevesinde ilerleyecek.

Fuat Keyman’ın “Kentsel Dönüşüm: Küreselleşme ve Türkiye” başlıklı sunumu 15 Aralık 2010 Çarşamba günü saat 11:00’de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu’nda izlenebilir.

Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu Hakkında

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, mezunları ile öğretim üyeleri tarafından gönüllülük esasıyla çalışan “Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu”, 2010 Bahar döneminde Ahmetcan Alpan, Albeniz Ezme, Ayşe Aşıgül, Bahar Aksel Enşici, Deniz Başar, Derya Engin, Ece Doğan, Erbatur Çavuşoğlu, Gizem Kıygı, Gökçe Aksoylar, Hikmet Derya Çatal, İnci Şahin Olgun, Maya Arıkanlı Özdemir, Merve Akar, Merve Akı, Murat Cemal Yalçıntan ve Damla Özgü Yıldız'dan oluşuyor. Her türlü katkıya açık grubun “Çarşamba Seminerleri”, Mimarizm tarafından destekleniyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/carsamba-seminerlerinde-kentsel-donusum-kuresellesme-ve-turkiye-konusulacak_84356.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Ytong Çatı Paneli

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!