Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

CNR Emlak 2015 Fuarı

CNR EXPO Yeşilköy'de 4-8 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek CNR Emlak 2015 Fuarı'na, Orta Doğu ülkelerinden büyük gruplar ve gayrimenkul fonları katılacak.

yapı.com.tr

Fuarlar

CNR Emlak 2015 Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 4 Kasım 2015
BİTİŞ TARİHİ: 8 Kasım 2015
YER: CNR EXPO, Yeşilköy
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

CNR Holding kuruluşu ITF Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek.

+ Ajandama Ekle

CNR Expo'dan yapılan açıklamaya göre, emlak sektörünün önde gelen firmalarının ve projelerinin yer alacağı "CNR Emlak 2015 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı", 4-8 Kasım tarihleri arasında üçüncü kez CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek.

Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, işyeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmalarını buluşturacak fuara, bu yıl da Orta Doğu ülkelerinin büyük yatırımcıları katılacak. Suudi Arabistan Daleel Group ve Katar Doha'nın uluslararası fuar merkezi firmalarıyla yapılan iş birliği neticesinde Arap ülkelerinden büyük gruplar ve gayrimenkul fonları yatırım için fuarda bulunacak.

CNR Emlak 2015 Fuarı'nda projelere servislerle ulaşım sağlanmasının yanında, ziyaretçilere bankalardan fuara özel oranlarla uygun kredi kullanma imkanı da sunulacak. Fuarda, CNR Holding kuruluşlarından ITF Fuarcılık'ın geliştirdiği özel projeler ve Türkiye'nin gayrimenkul firmalarının nihai tüketicilere ve yatırımcılara sunacağı özel avantajlar da yer alacak.


Ziyaretçilerin çok sayıda ürünü aynı anda görüp değerlendirme imkanı bulacağı fuara, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Amerika, Portekiz ve Kuzey Kıbrıs'tan firmalar da katılacak.

Avrupa Birliği (AB) ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İran, Irak, İsrail, Ürdün, Kuveyt gibi pek çok ülkeden ziyaretçilerin beklendiği fuarda yerli ve yabancı 40 bin ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor.

2 milyar dolarlık katkı

Kısa sürede Orta Doğu'nun konut ve işyeri satınalma, kiralama ve finansman merkezi haline dönüşen fuarın sektöre 2 milyar dolar katkı sağlaması bekleniyor.

Fuarda, A ve B sınıfı villa, konut projeleri, AVM ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar, sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri, emlak pazarlama kuruluşları, arsa ofisleri, kooperatifler, devremülk şirketleri, ahşap ve çelik prefabrik konut üreticileri, ithalatçıları, toplu konut müteahhitlik hizmeti veren firmalar, bankalar, finansman ve kredi kuruluşlarının tanıtımı yapılacak.

Türkiye'nin en büyük konut projelerinin sergileneceği fuar aynı zamanda Türkiye'de gayrimenkul sektörünün gündeminde olan kentsel dönüşüm projeleri, yeşil bina konsepti, üçüncü köprü, üçüncü havaalanı, otoyol projeleri, medikal turizme bağlı olarak otel ve hastane ihtiyacı gibi konuların da önemli bir çözüm merkezi olacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/cnr-emlak-2015-fuari_132940.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!