Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Emlak Fuarına 5 Bin Yabancı Yatırımcı Bekleniyor

Emlak sektörünün en önde gelen firmalarının yer aldığı CNR Emlak 2015 - Konut, İş Yeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda, her bütçeye uygun 800 konut ve iş yeri projesi sergileniyor.

yapı.com.tr/AA
 Emlak Fuarına 5 Bin Yabancı Yatırımcı Bekleniyor

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının çeşitli projelerinin yer aldığı "CNR Emlak 2015 - Konut, İş Yeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı" başladı. CNR Expo'da açılan ve 5 gün sürecek fuarda, Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları bir araya geldi.

Tüketiciler ve yatırımcıların yoğun ilgi göstermesi beklenen fuarda 800 farklı proje sergileniyor. Her bütçeye uygun konut ve iş yeri projesinin sergilendiği fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, projelerine özel sundukları avantajlardan da yararlanabiliyor. Fuara, aralarında Kiptaş, Ofton, Babacan Grup, Erkan Group, Vadi Şehir, Fuzul Yapı gibi firmaların da yer aldığı, 200'ün üzerinde firma katılıyor.Fuarda, özellikle Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan, İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman başta olmak üzere pek çok Orta Doğu, Körfez ve Balkan ülkelerinden yatırımcı ve alıcılar, sektörün önde gelen projeleri ile buluşacak.

Bu kapsamda fuarı ziyaret etmek üzere Afganistan'dan 80 kişilik alım heyeti geldi. Orta Doğu ülkelerinden büyük gruplar ve gayrimenkul fonlarının yatırım için geleceği fuarı, 5 bin yabancı yatırımcının ziyaret etmesi bekleniyor.


2 milyar dolarlık katkı

Kısa sürede Orta Doğu'nun konut, iş yeri satın alma, kiralama ve finansman merkezi haline dönüşen fuarın, sektöre 2 milyar dolar katkı sağlaması öngörülüyor.

Fuarda, A ve B sınıfı villa, konut projeleri, alışveriş merkezi ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar, sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri, emlak pazarlama kuruluşları, arsa ofisleri, kooperatifler, devre mülk şirketleri, ahşap ve çelik prefabrik konut üreticileri ile ithalatçıları, toplu konut müteahhitlik hizmeti veren firmalar, bankalar, finansman ve kredi kuruluşlarının tanıtımı yapılıyor.

Ziyaretçilere özel oranlarla kredi kullanma imkanı

Fuarda ziyaretçilere bankalardan fuara özel oranlarla uygun kredi kullanma imkanı da veriliyor.

Tüketiciler ve yatırımcılar, organizasyonda gayrimenkul şirketlerinin sunacağı özel avantajlardan maksimum düzeyde fayda sağlayabilecek. Ziyaretçiler, etkinlikte yüzlerce ürünü aynı anda görüp, değerlendirme imkanı bulacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/-emlak-fuarina-5-bin-yabanci-yatirimci-bekleniyor_137854.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!