Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Tasarım Bilkent '18
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

EIF 2012 - Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

Dünyada ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platform olan "EIF 2012" Enerji Kongresi, 4-5 Ekim 2012 tarihlerinde ATO Congresium ANKARA International Convention & Exhibition Centre’de gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Buluşmalar

EIF 2012 - Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 4 Ekim 2012 08:30
BİTİŞ TARİHİ: 5 Ekim 2012 18:00
YER: ATO Congresium ANKARA International Convention & Exhibition Centre
ŞEHİR: Ankara
DÜZENLEYEN:

Global Enerji Derneği

ANA SPONSORLAR:

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

+ Ajandama Ekle

Dünya gündeminin birinci sırasını iştigal eden "enerji" konusu, artan dünya nüfusu ve yakın gelecekte tükenmesi beklenen enerji kaynakları sorunu ile ilişkili olarak küresel boyutta değerlendirilmesi gereken bir sorun olarak nitelendiriliyor. Enerji politikaları ise sadece ülkelerin kendi iç sorunu olmaktan çıkmış durumda. Bu konuda atılan adımlar dünya genelini etkiliyor.

Söz konusu hususlar çerçevesinde, dünya ve Türkiye enerji piyasalarındaki son durumun ele alınıp tartışılacağı "Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı - EIF 2012" uluslararası arenada önem taşıyan bir organizasyon. "EIF 2012" Enerji Kongresi'nin, Türkiye ve diğer birçok ülkeden çok sayıda üst düzey yetkiliyi bir araya getirmesi ve böylelikle sektörün geleceğine yönelik hususları değerlendirme fırsatı yaratması bekleniyor.

Kongre; 4-5 Ekim 2012 tarihlerinde ATO Congresium ANKARA International Convention & Exhibition Centre’de gerçekleştirilecek. Kongreye yerli ve yabancı pek çok enerji firması yetkililerinin yanısıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri iştirak edecek.

Dünyada ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platform olan "EIF 2012" Enerji Kongresi, Global Enerji Derneği tarafından T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek. Kongrenin amacı, çeşitli enerji kaynaklarının ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturulması olarak tanımlanıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kayıt olmak için tıklayınız.

ETİKETLER: kurum enerji
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/eif-2012---uluslararasi-enerji-kongresi-ve-fuari_100954.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!