Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018

"Isı Yalıtımı Zirvesi"

İZODER tarafından, İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlenen “Isı Yalıtımı Zirvesi", sektörün en önemli başlıklarından olan doğru ve kaliteli yalıtım, yalıtım uygulamalarında kullanılan kalınlıklar, haksız rekabet, yalıtım sektöründe denetim gibi hayati konularını masaya yatıracak.

yapi.com.tr

Toplantılar

"Isı Yalıtımı Zirvesi"
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 27 Eylül 2012 09:00
BİTİŞ TARİHİ: 27 Eylül 2012 17:15
YER: Cevahir Otel ve Kongre Merkezi, Şişli
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) tarafından, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla

ANA SPONSORLAR:

Kale Mantolama

SPONSORLAR:

Sektör Sponsorları: BASF, Capatect Isı Yalıtım Sistemi, İzocam ve Trakya Cam San. A.Ş. 
İletişim sponsoru: yapi.com.tr

WEB ADRESİ:

www.izoder.org.tr

+ Ajandama Ekle

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) ve İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, 27 Eylül’de “Isı Yalıtımı Zirvesi”ni düzenliyor.

Ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmeye, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmaya yönelik çalışmalarıyla adından söz ettiren İZODER, Kale Mantolama ana sponsorluğunda “Isı Yalıtımı Zirvesi” ni düzenliyor.

27 Eylül tarihinde Cevahir Kongre Merkezi’nde yapılacak zirvenin açılışı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımlarıyla gerçekleşecek.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla yapılacak zirveye, ana sponsor Kale Mantolama’nın yanı sıra BASF, Capatect Isı Yalıtım Sistemi, İzocam ve Trakya Cam San. A.Ş. sponsor oluyor.

Sektörün en önemli başlıklarından olan doğru ve kaliteli yalıtım, yalıtım uygulamalarında kullanılan kalınlıklar, haksız rekabet, yalıtım sektöründe denetim gibi hayati konuların masaya yatırılacağı “Isı Yalıtımı Zirvesi”, kamuyounun dikkatini yalıtımın önemine çekmeyi hedefliyor.

İZODER’in misyonu doğrultusunda kamu ve kamuoyunu bilinçlendirmek, sektörü hareketlendirmek için yeni girişim ve gelişmelere zemin sağlayacak önemli bir platform oluşturması amaçlanan “Isı Yalıtımı Zirvesi”nin ana başlıklarını ise; Isı Yalıtımında Doğru Malzeme Seçimi, Isı Yalıtımında Yanlış Malzeme Algısı ve Bunun Sonucunda Oluşan Haksız Rekabet ve Çözüm Yolları, Isı Yalıtımı Sektöründe Malzeme ve Uygulamada Gözetim ve Denetim, Enerji Verimliliği için Isı Yalıtımı ve Enerji Kimlik Belgesi gibi konular oluşturuyor.


"Isı Yalıtım Zirvesi" programına ulaşmak için
tıklayınız.

ETİKETLER: kurum yalıtım
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/isi-yalitimi-zirvesi_102242.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!