Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İstanbul Buluşmaları 2014: "Bizim İstanbul"

2007'den bu yana her yıl belirli temalar çerçevesinde düzenlenen İstanbul Buluşmaları, 14-15 Ekim 2014 tarihlerinde "Bizim İstanbul" başlığı ile gerçekleşecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

İstanbul Buluşmaları 2014: "Bizim İstanbul"
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Ekim 2014
BİTİŞ TARİHİ: 15 Ekim 2014
YER: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, Kemankeş Mah., Kemankeş Cad. No:31, Karaköy, Beyoğlu
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü , Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü

TELEFON: 275 43 67
+ Ajandama Ekle

İstanbul gündemini takip etmeyi hedefleyen İstanbul Buluşmaları ; politikacılardan meslek uzmanlarına, merkezi yönetimden yerel yönetimlere, meslek odası temsilcilerinden sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine, uluslararası, ulusal ve yerel düzeydeki geniş bir kesimi bir araya getiriyor. Toplantı ile bir etkileşim ortamı yaratılmasının yanı sıra, uygulayıcı kurumlar açısından bu konulara yönelik yol haritasının belirlenmesi ve kamuoyunun bilgilendirilmesi de hedefleniyor.

Önceki yıllarda geniş katılımlarla gerçekleşen, katılımcı profili ve farklı uzmanlık alanlarının bir araya gelmesi açısından hedeflenenin üzerinde ilgi gören İstanbul Buluşmaları etkinliğinin sekizincisi, 14-15 Ekim 2014 tarihlerinde "BİZİM İSTANBUL" başlığıyla Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü ev sahipliğinde YTÜ Oditoryumu`nda gerçekleşecek.

Tema kapsamında sokaklar, müşterekler ve bu alanlara ilişkin geliştirilen taktiklerin yanı sıra ortaya çıkan muhalefetin toplumsallaşması üzerine tanımlanan oturumların başlıkları Birleştirici Toplumsal Muhalefet, Taktiksel Planlama, Bizim Sokak ve Müşterekleşme olarak belirlendi. Etkinliğin önceki yıllardan farklı olarak geniş katılımlı bir forumla sonlandırılması hedefleniyor. 

İstanbul Buluşmaları 2014 programı için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/istanbul-bulusmalari-2014-bizim-istanbul_125365.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!