Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Kerpiç'22

İZODER Kentsel Dönüşüm ve Su Yalıtımı Zirvesi

Kentsel dönüşümün gündemde olduğu bugünlerde, yeni yapılacak binaların daha sağlam ve güvenli olması için su yalıtımının önemi ve standartları, kentsel dönüşüm ve yalıtım zirvesinde ele alınacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

İZODER Kentsel Dönüşüm ve Su Yalıtımı Zirvesi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 24 Ekim 2013 08:00
BİTİŞ TARİHİ: 24 Ekim 2013 17:30
YER: Marriott Hotel Asya, Kayışdağı Cadddesi
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER)

ANA SPONSORLAR:

Filli Boya Yapı Kimyasalları, Kalekim, Weber

+ Ajandama Ekle

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER), Isı Yalıtımı Zirvesi’nin ardından 'Yalıtım Zirvesi' adı altında gelenekselleştirmeyi amaçladığı etkinlikler dizisinin ikincisini 'Kentsel Dönüşüm ve Su Yalıtımı Zirvesi' olarak belirledi. Zirve,  gündemde olan kentsel dönüşüme, su yalıtımı açısından bakacak.

Su yalıtımı ve deprem ilişkisi

Zirve, su yalıtımının bina güvenliği ve direnci için ne denli önemli olduğunu kamuoyuna anlatmak, su yalıtımının belirli standartlar çerçevesinde yapılmasının önemine dikkat çekmek, sektörün denetimi ve gözetimi hususunda yetkili devlet organlarını uyarmak, bina yapımında ilgili kişilerin su yalıtımı hakkında yeterli bilgiyi almalarını sağlamak amacıyla düzeniyor.

Zirvede uzman pek çok isim su yalıtımının önemini tüm yönleriyle anlatacak. CNN Türk’ten Cem Seymen’in moderatör olarak katılacağı zirveye, İstanbul Şehir Üniversitesi Sosyoloji bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Ercan, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Güvenç gibi çevre, deprem, yalıtım, mimarlık ve mühendislik alanlarında uzman daha birçok isim de yer alacak. 'Su yalıtımı deprem ve ekonomi ilişkisi', 'su yalıtımında mevzuatlar', 'su yalıtımında başarıyı etkileyen faktörler', 'Osmanlıdan günümüze kentsel dönüşüm ve deprem', 'yapılarda çağdaş yaklaşımlar ve su yalıtımı' gibi konular, zirve programının ana başlıklarını oluşturuyor.

Hedef inşaat sektörü ve belediyeler

Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği (BİTÜDER) üyelerinin de destekleyici kuruluş olarak katkı verdiği zirvenin hedef kitlesi ilgili kamu, il özel idare yetkilileri, belediyeler başta olmak üzere inşaat sektörü çalışanları olacak. Etkinlikte ayrıca, ilgili firmalar için sergi alanı da yer alacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/izoder-kentsel-donusum-ve-su-yalitimi-zirvesi_113041.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!