Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı Hekimhan'da

Mimarlar Odası’nın mimarlık öğrencilerinin yerinde deneyimleme yöntemiyle mimarlığı paylaşmaları amacıyla gerçekleştirdiği yaz kampına katılım için son başvuru tarihi 30 Haziran 2017.

yapi.com.tr

Eğitimler

Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı Hekimhan'da
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 24 Temmuz 2017
BİTİŞ TARİHİ: 30 Temmuz 2017
YER: Hekimhan
ŞEHİR: Malatya
DÜZENLEYEN:

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi ve Malatya Şubesi tarafından; Hekimhan Belediyesi ev sahipliğinde

DİĞER BİLGİLER:

info@mimarlarodasiankara.org, mimarlarodasielazig@hotmail.com, eskisehir@mo.org.tr, info@gaziantepmimod.org.tr, hatay@mo.org.tr, info@izmimod.org.tr, malatya@mo.org.tr, mersin@mo.org.tr

+ Ajandama Ekle

Yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde katılımcı bir yöntemle mekânların yeniden işlevlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen mimarlık öğrencileri yaz kampı, TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi ve Malatya Şubesi tarafından düzenleniyor. 

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde belediye tarafından mülk edinilen demir-çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesi için 24-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” temasıyla gerçekleştirilecek Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı'na başvurular başladı. 

Doğu Anadolu’da maden, doğa ve tarihle şekillenen Hekimhan’ın tarihi ve mekânsal potansiyelinin açığa çıkarılmasına, kültürünü öğrenmeye ve yaşamaya yönelik teknik geziler ve sosyo-kültürel etkinliklerle (forum, söyleşi, atölye çalışmaları, konserler vb.) yürütülecek olan Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” temalı Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı’na katılım için son başvuru tarihi 30 Haziran olarak belirlendi.

Mimarlık öğrencilerinin başvuruları kayıtlı oldukları düzenleyici şubeler tarafından alınacak. Kampa katılmaya hak kazanan öğrenciler 10 Temmuz'da açıklanacak.

Katılımın ücretsiz olduğu kamp süresince konaklama Hekimhan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/mimarlik-ogrencileri-yaz-kampi-hekimhanda_159803.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!