Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hekimhan Mimarlık Yaz Kampı'nın Katılımcıları Açıklandı

Malatya, Hekimhan'daki Demir-Çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesi amacıyla düzenlenen “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” temalı Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı'nın başvuru sonuçları açıklandı.

yapi.com.tr
Hekimhan Mimarlık Yaz Kampı'nın Katılımcıları Açıklandı

Mimarlık öğrencilerinin yerinde deneyimleme yöntemiyle mimarlığı paylaşmaları kapsamında, yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde katılımcı bir şekilde mekânların yeniden işlevlendirilip düzenlenmesi amacıyla, TMMOB Mimarlar Odası Adana, Ankara, Balıkesir, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Malatya ve Mersin şubeleri tarafından düzenlenen “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” temalı Hekimhan Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı'nın başvuru sonuçları açıklandı.

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde belediye tarafından mülk edinilen Demir-Çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesi amacıyla, Mimarlar Odası'na bağlı 11 şubenin ortaklığında düzenlenen yaz kampına, Türkiye genelinde 40 üniversiteden toplam 140 öğrenci başvurdu.

Maden, doğa ve tarihle şekillenen Hekimhan’ın tarihi, kültürel ve mekânsal potansiyelinin açığa çıkarılması için yaşama yönelik teknik geziler ve sosyo-kültürel etkinliklerle yürütülecek olan yaz kampı, 22-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

ASİL LİSTE
1.  Ahmet Sever – Mustafa Kemal Üniversitesi
2.  Asena Hatice Yıldırım – Çukurova Üniversitesi
3.  Aylin Topçu - Mersin Üniversitesi
4.  Ayşe Soysal - Balıkesir Üniversitesi
5.  Azat Alp - Osmangazi Üniversitesi
6.  Berkutay Coşkun - Gazi Üniversitesi
7.  Birsu Ece - Atılım Üniversitesi
8.  Buse Kama – ODTÜ
9.  Celal Ataş – Bozok Üniversitesi
10.  Cihan Dondurmacı - Erciyes Üniversitesi
11.  Duygu Damla Ayhan – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
12.  Ebru Pektaş - Çukurova Üniversitesi
13.  Feyza Nur Delier - Erciyes Üniversitesi
14.  Funda Yıldıran - Kocaeli Üniversitesi
15.  Gizem Demirhan - Osmangazi Üniversitesi
16.  Gizem Melis Albayrak - Çukurova Üniversitesi
17.  Gökçe Aydan Işık – İstanbul Teknik Üniversitesi
18.  Gökçe Er - Osmangazi Üniversitesi
19.  Gözde Müge Ünal – Gaziantep Üniversitesi
20.  Hakan Takmaz - Dokuz Eylül Üniversitesi
21.  Hatice Yıldız – İstanbul Kültür Üniversitesi
22.  Helin Kızılkaya - Yeditepe Üniversitesi
23.  Helin Odabaşı - Çankaya Üniversitesi
24.  İlayda Çalışgan - İstanbul Kültür Üniversitesi
25.  Medine Koç – Yıldız Teknik Üniversitesi
26.  Mehtap Aslanyüreği - Mustafa Kemal Üniversitesi
27.  Melisa Yıldız - Yakın Doğu Üniversitesi
28.  Merve Nur Doğan - ODTÜ
29.  Merve Yaman - Anadolu Üniversitesi
30.  Özlem Büyüktaş - Mustafa Kemal Üniversitesi
31.  Pınar Can – Hasan Kalyoncu Üniversitesi
32.  Recve Ezgi Atmaca - İzmir Ekonomi Üniversitesi
33.  Refik Buğrahan Er - Erciyes Üniversitesi
34.  Sevim Çalışkan - Erciyes Üniversitesi
35.  Sıla Kanyar - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
36.  Şerif Açıkbaş - Dokuz Eylül Üniversitesi
37.  Şilan Mızrak – Kocaeli Üniversitesi
38.  Tuba Can Kaynak - Mustafa Kemal Üniversitesi
39.  Uğur Ziyanak - Çukurova Üniversitesi
40.  Yunus Yağar – 19 Mayıs Üniversitesi
41.  Yusuf Erkan – Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

YEDEK LİSTE
1.  Ali Sakar – Çukurova Üniversitesi
2.  Arda Çolakoğlu – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
3.  Zeynep Sertkaya – Başkent Üniversitesi
4.  Yeter Kurcak – Dicle Üniversitesi
5.  Seda Kaya – Eskişehir Anadolu Üniversitesi
6.  Gülben Tiryakioğlu – Gaziantep Üniversitesi
7.  Eda Kırtulukoğlu – Nişantaşı Üniversitesi
8.  Ela Çelik – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
9.  Hatice Doğan – Erciyes Üniversitesi
10.  Bedirhan Koç – İstanbul Kültür Üniversitesi
11.  Türkan Aylin Yeşilay – Çukurova Üniversitesi
12.  Esra Öner – İstanbul Teknik Üniversitesi
13.  Özgenur Toğrul – Gaziantep Üniversitesi
14.  Duygu Kuşçu – Dokuz Eylül Üniversitesi
15.  A. Nesligül Çevik – Başkent Üniversitesi
16.  Behzat Kasakolu – Hasan Kalyoncu Üniversitesi
17.  Elif Bölükbaşı – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
18.  Feride İçöz - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
19.  Ebru Tokgöz – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
20.  İpek Altınoluk - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
21.  Furkan İnce – Karadeniz Teknik Üniversitesi
22.  Muhlise Sezgin – Çukurova Üniversitesi
23.  Meryem Zafer – Sakarya Üniversitesi
24.  Yağız Metin – İstanbul Aydın Üniversitesi

İsimleri açıklanan asil liste üyelerinin, katılım durumlarını 12 Temmuz Salı günü saat 16.00’a kadar başvuru yaptıkları şubeye bildirmemeleri durumunda, yerlerine sırasıyla yedek liste üyeleri çağırılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hekimhan-mimarlik-yaz-kampinin-katilimcilari-aciklandi_160229.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!