Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

TMMOB 12. Enerji Sempozyumu

EMO Diyarbakır’da 5-7 Aralık 2019’da gerçekleştirilecek, "Enerji, Ekoloji ve Toplumsal Barış" temalı "TMMOB 12. Enerji Sempozyumu"nda, Türkiye’yi de içeren uluslararası enerji politikaları, bölgesel, ekonomik, jeopolitik, stratejik, kamusal ve hukuki açılardan masaya yatırılacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

TMMOB 12. Enerji Sempozyumu
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Aralık 2019
BİTİŞ TARİHİ: 7 Aralık 2019
YER: EMO Diyarbakır
DÜZENLEYEN:

TMMOB adına Elektrik Mühendisleri Odası

WEB ADRESİ:

http://tmmobenerjisempozyumu.org/2019/

TELEFON: 0412 228 46 20
DİĞER BİLGİLER:

A. Aliemiri 4. S. Müge 6 Apt. K:1 No:2 Yenişehir Diyarbakır

+ Ajandama Ekle

TMMOB 12. Enerji Sempozyumu "Enerji, Ekoloji ve Toplumsal Barış" başlığı ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) adına, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından EMO Diyarbakır şubesinin ev sahipliğinde 5-6-7 Aralık 2019 tarihlerinde Diyarbakır'da gerçekleştirilecek.

Sempozyum, dünyadaki gelişmelerle birlikte enerji alanını küresel bir perspektiften değerlendirerek, Türkiye'yi de içeren uluslararası enerji politikalarını; bölgesel, ekonomik, jeopolitik, stratejik, kamusal ve hukuki açılardan masaya yatırmayı amaçlıyor.

Enerji, Ekoloji ve Toplumsal Barış konularında uzman olan ve bilgilerini sunarken insandan, doğadan, barıştan, yaşamdan yana taraf olan konuşmacıları bir araya getirmeyi hedefleyen sempozyumda, konuşmacılar görüşlerini 3 özel oturum, 3 teknik oturum ve 3 panelde sunma ortamı bulacaklar. Sempozyum, düşüncelerini, bilgilerini paylaşmak ve tartışmak için herkesin konuşmacı olarak katkı sağlayabileceği Forum ile tamamlanacak.

Sempozyum'da; "Dünya ve Türkiye Enerji Görünümü, Enerji Politikaları, Enerjide Dönüşüm, Enerjinin Toplumsal Maliyeti, Enerjide Demokratik Yönetim, Hasankeyf, Enerji ve Ekoloji, Doğanın Metalaşması ve Mücadele Örnekleri, Tahir Elçi Anısına: Enerji Savaşlarında Yıkılan Kentler ve Kürt Sorunu, Enerji ve Bölgesel Barış" başlıkları ele alınacak. Oturum sonlarında gerçekleştirilecek olan tartışmaların yanı sıra, düzenlenecek panel ve forumlarla konular derinlemesine irdelenecek. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/tmmob-12-enerji-sempozyumu_176401.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!