Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Türkiye’nin Mapic Programı Yoğun

Mapic için geri sayım başlarken, Türkiye’nin fuarda gerçekleştireceği oturumlar da belli oldu. Alkaş’ın 2006 yılından bu yana Türkiye temsilciliğini yürüttüğü fuara Türkiye’den 100 firma katılırken; Emaar Türkiye, Saf GYO, Dumankaya İnşaat, Rönesans, Öncüoğlu Mimarlık ve Simit Sarayı da stantla katılım gösteriyor olacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

Türkiye’nin Mapic Programı Yoğun
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Kasım 2013
BİTİŞ TARİHİ: 15 Kasım 2013
YER: Cannes, Fransa
+ Ajandama Ekle

Mapic Fuarı kapsamında 13 Kasım Çarşamba akşamı Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği önderliğinde, uluslararası yatırımcılar ile Türkiyeli yatırımcı ve perakendecilerin buluştuğu özel bir akşam yemeği düzenlenecek.

14 Kasım Perşembe sabahı da Mapic ana oturumunda Türkiye’ye yatırım yapan uluslararası perakende markalarının deneyimlerinin paylaşıldığı bir oturum gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü AYD başkanı Hulusi Belgü’nün yürüteceği oturumun konuşmacıları ise Hamleys Londra Uluslararası İş Geliştirme Direktörü Helen Barnish, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Kamu Özel Sektör İşbirliği Daire Başkanı Arda Ermut ve Kidzania Yönetim Kurulu Üyesi Meral Molinas olacak.

Yine aynı gün yapılacak diğer bir oturumda ise dünyada Türk markaları, geleceğe bakışları ve büyüme stratejileri konuşulacak. Birleşmiş Markalar Derneği’nin önderliğinde ve Mavi Jeans Genel müdürü Cüneyt Yavuz moderatörlüğünde düzenlenecek oturumun konuşmacıları da Ramsey İcra Kurulu Başkanı / BMD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, LC Waikiki Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım, Linens Pazarlama Genel Müdürü Erkmen Onbulak, Simit Sarayı İcra Kurulu Üyesi Alp Gürdil şeklinde sıralanıyor.

Bu oturumun hemen ardından ise Türkiye'deki yatırım fırsatlarının tanıtıldığı ve Fiba Grup CEO’su Yurdaer Kahraman’ın moderatörlüğünde Aerium Turkey Başkanı Anthony Khoi Hilmi, Rönesans Yatırım Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Canbaş ve Turkmall Uluslararası Projeler Direktörü Özgür Yavuz’un konuşmacı olarak katılacağı bir başka oturum daha gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıl 65 ülkeden 8 bin 600 katılımcı, 2 bin 400 perakendeci, 410 yeni marka, 870 yatırımcı ve 250’ye yakın Türk ziyaretçiyi ağırlayarak rekor bir sayıya ulaşan, perakende ve gayrimenkul sektörünün lider firmalarını bir araya getiren Mapic Fuarı’na bu yılda ilginin artarak sürmesi bekleniyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/turkiyenin-mapic-programi-yogun_113846.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!