Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı

Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı; her gün milyonlarca insanın kullandığı ve şoförü bulunmayan tek ulaşım aracı asansörlere ilişkin yeni teknoloji, ürün, makina ve ekipman ile güvenlik ve modernizasyon uygulamalarına ev sahipliği yapacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 26 Mart 2015
BİTİŞ TARİHİ: 29 Mart 2015
YER: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Cumhuriyet Mh. Hadımköy Yolu, Büyükçekmece
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

İFO Fuarcılık

DESTEKLEYENLER:

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (AYSAD)

WEB ADRESİ:

asansoristanbul.com

+ Ajandama Ekle

İFO Fuarcılık tarafından Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (AYSAD) desteği ile bu yıl 14.’sü düzenlenecek Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı'na 30 ülkeden 500 firmanın katılımı bekleniyor. Öncesinde düzenlenen uluslararası tasarım yarışması ve fuar sırasında gerçekleştirilen yan etkinlikler ile sektöre yön veren Asansör İstanbul, 50 bin metrekare kapalı alanda düzenlenecek.

Fuarda, bu endüstrinin lider ülkelerinden Almanya, Çin ve İtalya pavilyonlarının açılacak olması, ABD ile Hindistan’ın doğrudan katılımı ve AB ülkelerinin hemen hepsinden gelen münferit katılımlar, Asansör İstanbul’un global ölçekteki iddiasını ortaya koyuyor. İtalya, 33 firma ile fuara ilk kez ulusal katılım gerçekleştiriyor. Almanya, aralarında üretici ve tedarikçilerin yer aldığı bir grup firma ile katılırken, Çin Halk Cumhuriyeti’nden ise 58 firma aksam ve ekipmanlarını sergilemek üzere Asansör İstanbul 2015’te yer alıyor. Fuar, İspanya, Fransa, İngiltere, Yunanistan, Hindistan, A.B.D., Lübnan, Malta ve Bosna Hersek ile birlikte toplam 120 firmaya ev sahipliği yapacak.

Yeni kurulumların yanısıra kullanımdaki asansörlerin modernizasyonu, milyarlarca dolarlık dev bir pazara işaret ediyor!

Yeni yapılaşmaların beraberinde getirdiği asansör ihtiyacı kadar mevcut asansörlerin güvenlik standartlarına uygun hale getirilmesi zorunluluğu, global asansör sektörünün sahip olduğu pazar büyüklüğünü kat kat artırıyor. Türkiye’de kullanımdaki 300 bin asansörden birçoğunun elden geçmesi, Avrupa genelinde ise 5 milyon asansörün emniyet standartlarının yükseltilmesi gerekiyor. AB ülkelerinden sadece Fransa’da geçen birkaç yılda asansörlerin modernizasyonu için 8 milyar Euro harcama yapıldı. Bu nedenle, bina içi dikey ulaşımda başka alternatifi bulunmayan ve en az otomobiller kadar yaşamın içinde olan asansörler, üretici ve yatırımcılar için göz ardı edilemeyecek bir ticaret hacmini ifade ediyor.


Yurtiçinden ve yurt dışından 28 bin profesyonel ziyaretçi bekleniyor

2011 ile kıyaslandığında 2013 yılında yüzde 25 büyüme oranına sahip Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nın aynı büyüme istikrarını 2015’te 500 katılımcı firma ve yurtiçi ve yurt dışından 28 bin profesyonelin ziyaretiyle devam ettirmesi bekleniyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/uluslararasi-asansor-istanbul-fuari_128190.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!