Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

WAF Dünya Mimarlık Festivali İkinci Kez Singapur’da

Dünyanın en önemli mimarlık etkinliklerinden biri olan World Architecture Festival (WAF), 2-4 Ekim 2013 tarihleri arasında GROHE’nin sponsorluğunda Singapur’da gerçekleşecek. Ödüller için başvuru süresi 10 Haziran’da sona eriyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

WAF Dünya Mimarlık Festivali İkinci Kez Singapur’da
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2 Ekim 2013
BİTİŞ TARİHİ: 4 Ekim 2013
YER: Marina Bay Sands Oteli, Singapur
DÜZENLEYEN:

i2i Events Group

ANA SPONSORLAR:

Kurucu ortak: GROHE , Ortak sponsor: AkzoNobel

SPONSORLAR:

Swisspearl, Figueras International Seating, RLB, Aedas, UOL, Far East Organization

WEB ADRESİ:

www.worldarchitecturefestival.com

DİĞER BİLGİLER:

info@worldarchitecturefestival.com

 

+ Ajandama Ekle

Dünyanın en önemli mimarlık etkinliklerinden biri olan ve bu sene altıncısı düzenlenen WAF Dünya Mimarlık Festivali, 2-4 Ekim 2013 tarihleri arasında GROHE’nin sponsorluğunda Singapur’da yapılacak. Ödüllü mimarlık örneklerinden Singapur Marina Bay Sands Oteli'nde gerçekleştirilecek WAF süresince, dünyanın dört bir yanından etkinliğe katılacak olan mimarlar yeni fikir ve projeleri ele alarak, ürünleri deneyimleyecek.

65 ülkeden 2.000’i aşkın ziyaretçinin katılması beklenen WAF 2013’te, mimarlar, tasarımcılar ve şehir plancıları, projelerini konunun uzmanı uluslararası dinleyici kitlesine sunma fırsatı yakalayacak.

Festivalin omurgasını oluşturan WAF Ödülleri'ne başvurmak için ise son gün, 10 Haziran 2013. Ödül programı kapsamında, "Dünyada Yılın Binası" ödülünün yanı sıra, "Yılın Geleceğin Projesi", "Yılın Peyzaj Projesi" kategorileri ile, geçen yıl içinde tamamlanan binalar için farklı alt kategorilerde pek çok ödül verilecek.

WAF'a katılarak projelerini sunan katılımcılar, çalışmalarını uluslararası arenada tanıtmak adına da önemli bir fırsat yakalıyor. Ödül programında finale kalan yarışmacılar, aralarında 3XN’den Kim Nielsen, WOHA’dan Richard Hassell ve Cox Ranyer Architects’den Michael Cox'ın yer aldığı jürinin sunacağı geribildirim ve tavsiyelerden yararlanacak.

GROHE; başlangıçtan bu yana sadık sponsor

Dünya Mimarlık Festivali’nin kurucu ortağı olan GROHE, etkinliği ilk günden bu yana aralıksız bir şekilde destekliyor. Marka değerlerinden biri de 'iyi tasarım' olan GROHE, dünyanın dört bir yanından mimarlar, tasarımcılar ve planlamacılar ile diyalog ve işbirliğini destekliyor. Singapur’daki Marina Bay Sands Oteli’nde düzenlenecek olan bu yılki etkinlikte şirket, "Dünyada Yılın Binası" ödülüne verdiği desteği sürdürecek. GROHE, festival sponsorluğunu önümüzdeki dönemde de devam ettirecek.

Reklam Goruntulenme Bolumu

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/waf-dunya-mimarlik-festivali-ikinci-kez-singapurda-_108431.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!