Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

The Flower and Plant Show 2021

Zuchex Sourcing Week

Ev ve mutfak eşyaları üreticileri, 16-20 Kasım 2020 tarihlerinde Tarsus Turkey tarafından Zücder işbirliğinde düzenlenen “Zuchex Sourcing Week”te yeni koleksiyonlarını dijital ortamda dünya ile buluşturacak.

yapi.com.tr

Fuarlar

Zuchex Sourcing Week
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 16 Kasım 2020
BİTİŞ TARİHİ: 20 Kasım 2020
DÜZENLEYEN:

Tarsus Turkey Fuarcılık, Zücder işbirliğinde

WEB ADRESİ:

www.zuchex.com

+ Ajandama Ekle

Tarsus Turkey Fuarcılık, Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörü’ne, yeni pazar kanalları açmak, sektörel ihracata katma değer yaratmak ve sektörün ticaret hacmini artırmaya destek olmak amacıyla “Zuchex Sourcing Week” isimli yeni bir projeyi hayata geçiriyor.

Zücder (Züccaciyeciler Derneği) işbirliğinde gerçekleştirilen etkinlik hakkında açıklama yapan Tarsus Turkey Fuar Direktörü Ebru Causey, “Küresel bir marka olan Zuchex, sahip olduğu satın almacı portföyü ile 2020 yılında yaşanan bütün zorlukları unutturarak ev ve mutfak eşyaları üreticilerinin ticaret hacmini artırmaya devam ediyor.

16-20 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleştireceğimiz Zuchex Sourcing Week, sektördeki ticarete yeni bir bakış açısı getirecek. Hem yerli üreticilerimiz hem de yurt içi ve yurt dışından satın almacılarımız için yepyeni bir deneyim olacak bu etkinlik, sağlayacağı ticari hacim ile tüm firmalarımızın değişen şartlara uyum sağlamasını ve 2021’e daha güçlü girmelerini kolaylaştıracak” dedi.

16 – 20 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Zuchex Sourcing Week ile ilgili detaylı bilgi almak ve etkinliğe katılmak için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/zuchex-sourcing-week_181908.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!