Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

1.Ulusal Genç Çatıcılar Yarışması'nın Birincileri Belirlendi

Çatı Sanayici Ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) Tarafından Düzenlenen 1.Ulusal Genç Çatıcılar Yarışması’nın Birincileri Belirlendi.

yapi.com.tr
1.Ulusal Genç Çatıcılar Yarışması'nın Birincileri Belirlendi

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER) düzenlediği 1.Ulusal Genç Çatıcılar Yarışması’na katılan genç çatı ustalar; uygulama kalitesi, uygulama süresi, iş güvenliği ve alan temizliği açısından birinci seçilmek için yarıştı.

Çatı sektörünün gelişmesi ve kalifiye iş gücünün artması için çalışmalar yürüten ÇATIDER, İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen 1. Ulusal Genç Çatıcılar Yarışması ile sektörün en iyi çatı ustası ekibini belirledi.

Yarışmanın ürün sponsorları arasında yer alan BTM Shingle,ÇATIDER’inbu etkinliğinin geleneksel hale getirilerek, ilerleyen yıllarda Uluslararası Çatı Sanayicileri Federasyonu'nun (IFD) düzenlediği Dünya Genç Çatıcılar Şampiyonası’na Türkiye'den katılacak takımının seçilmesi için bir hazırlık olması hedefini yürekten destekliyor.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 29 Mart 2018 tarihinde düzenlenen 1. Ulusal Genç Çatıcılar Yarışması’nda katılımcılar 3 kişilik takımlar halinde yarıştılar. Takımlar 30 yaş altı 2 uygulamacı ve yaş sınırı olmaksızın bir takım liderinden oluştu. Yarışma, ‘kırma’ ve ‘düz’ çatılar kategorilerinde gerçekleşti. Ekipler, en kısa zamanda, en kaliteli uygulamayı, iş güvenliği ve alan temizliğine en uygun şekilde hareket ederek tamamlamaya çalıştılar.

BTM’nin yarışmacı ekibinin olduğu bitümlü örtü uygulama, ve shingle çatı uygulama kategorilerinde yarıştı. Bitümlü Örtü Grubundaki BTM ekibi yarışmayı 1.lik ile tamamlarken Shingle Çatı Grubundaki BTM ekibi ise 2. oldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/1-ulusal-genc-caticilar-yarismasinin-birincileri-belirlendi_165405.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!