Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

2.5 Milyon Dolarlık Perde

Çeşme’de 10 yılı geride bırakan Sheraton Oteli, yaz sezonu öncesi kampanya ve yeniliklerini tanıttı. Dilek Holding ve Çeşme Otelcilik Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Göker, 2.5 milyon dolarlık rüzgar perdesi yatırımıyla yeni düğün sezonuna hazırlandıklarını söyledi.

Hürriyet EGE
2.5 Milyon Dolarlık Perde

Çeşme’de 10 yılı geride bırakan Sheraton Oteli, yaz sezonu öncesi kampanya ve yeniliklerini tanıttı. Dilek Holding ve Çeşme Otelcilik Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Göker, 2.5 milyon dolarlık rüzgar perdesi yatırımıyla yeni düğün sezonuna hazırlandıklarını söyledi.

Göker, otel olarak kaliteli düğünler  düzenlediklerini belirtti. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutacaklarını ifade eden Göker,  şunları kaydetti:

Rahat izleme imkanı

“Herkesin bildiği gibi, Çeşme’nin meşhur rüzgarı hem bizi, hem de  müşterilerimizi zaman zaman zor durumda bırakıyor. Düğün alanımızda bulunan 800  metre kare alanı camla kapatarak, rüzgarı en aza indirmeye çalışacağız. Ayrıca  yapılan camlara da 2 adet 24 metre karelik dev ekran monitörü koyarak,  davetlilerin etkinlikleri daha rahat izleyebilmesini sağlayacağız. Otelin  görselini bozmadan bu güzel projeyi gerçekleştireceğiz. Düğün sahiplerinin  Çeşme’nin rüzgarından etkilenmemeleri için 2,5 milyon dolarlık bu yatırımı yapma  kararı aldık.”

Cihat Göker, Çeşme’nin turizmde marka olması için ilçeye en az 4 ya da 5  golf sahası yapılması gerektiğini, kendilerinin de golf turizmiyle yakından  ilgilendiklerini söyledi. Göker, “Bizce golf turizmi Çeşme’nin gerdanlığı olacak. Burada yapılacak  golf tesisleriyle kısa olan turizm sezonu uzayacak. Golf sporunun ayrı bir çekim  alanı ve müşterisi var” dedi.

Kongre turizmi

Göker, Çeşme Sheraton’un kongre turizmine ağırlık verdiğini, 2010 yılı  Mayıs ve Nisan ayları için tesisin dolduğunu söyledi. Geçen yılı yüzde 62’lik doluluk oranıyla geçirdiklerini anlatan Cihat  Gökçer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Otel olarak 2011-2012 sezonunu satmaya başladık. Tesis olarak bu yılki  hedefimiz, yıl boyunca doluluk oranını yüzde 70’in üzerine taşımaktır. Her geçen  yıl daha da iyiye giden bir görünüm izliyoruz. Ayrıca otelimizde 8 gün kalan  müşterilerimizi Avrupa ve Amerika’ya götürecek bir kampanyaya başlıyoruz. 2200  lira ödeyen müşterilerimizi yurt dışında ağırlamanın keyfini yaşayacağız. Ancak  tek şart ön rezervasyon olacak.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/2-5-milyon-dolarlik-perde_77469.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!