Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

2010 Nuri İyem Resim Ödülü'nün Sahibi Emre Tan

Evin Sanat Galerisi tarafından beşinci kez düzenlenen ve Türkiye’nin pek çok kentinden yoğun katılımın olduğu “Nuri İyem Resim Ödülü”ne bu sene Emre Tan layık görüldü. 1 Temmuz 2010 Salı günü saat 19.00’da Evin Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilecek olan ödül töreninde, Prof. Rahmi Aksungur tarafından hazırlanan “Nuri İyem Resim Ödülü”nü temsil

yapi.com.tr
2010 Nuri İyem Resim Ödülü'nün Sahibi Emre Tan

STRONG>Evin Sanat Galerisi tarafından beşinci kez düzenlenen ve Türkiye’nin pek çok kentinden yoğun katılımın olduğu “Nuri İyem Resim Ödülü”ne bu sene Emre Tan layık görüldü.

Prof. Rahmi Aksungur, Prof. Dr. Adem Genç, Prof. Dr. Zeynep İnankur, Ümit İyem, Prof. Dr. Erhan Karaesmen, Yard. Doç. İrfan Okan, İrfan Önürmen, Prof. Mehmet Özer ve Feyyaz Yaman’dan oluşan Seçici Kurul 12 Haziran 2010 tarihinde bir araya gelerek, Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimine devam eden Emre Tan’ı "2010 Nuri İyem Resim Ödülü"ne layık gördü. Seçici Kurul ayrıca 25 resmi sergilenmeye değer buldu.

1 Temmuz 2010 Salı günü saat 19.00’da Evin Sanat Galerisi’nde gerçekleştirilecek olan ödül töreninde, Prof. Rahmi Aksungur tarafından hazırlanan “Nuri İyem Resim Ödülü”nü temsil eden heykel, Doğan Hızlan tarafından Emre Tan’a takdim edilecek. Törenin ardından, sergilenmeye değer bulunan 26 eserin yer alacağı serginin açılış kokteyli gerçekleşecek. 15 Temmuza kadar devam edecek olan sergi, hazırlanan kapsamlı katalog ile birlikte sanatseverlerle buluşacak.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/2010-nuri-iyem-resim-odulunun-sahibi-emre-tan_80351.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!