Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

2012 Hırsızlar için Zor Bir Yıl Olacak

Kale Endüstri Holding, tüketicilere bütünsel güvenlik ürünlerini deneyimleyebilecekleri bir alan sunmanın yanı sıra, gelişen teknolojiler ve bu gelişimlerin günlük hayata yansımalarını takip etme imkânı verecek Kale Güvenlik Merkezi’ni (KGM) açtı. Kale Güvenlik Merkezi, kilitten kapıya, elektronik geçiş kontrol sistemlerinden kasaya ve pencere

yapi.com.tr
2012 Hırsızlar için Zor Bir Yıl Olacak

Kale Endüstri Holding, tüketicilere bütünsel güvenlik ürünlerini deneyimleyebilecekleri bir alan sunmanın yanı sıra, gelişen teknolojiler ve bu gelişimlerin günlük hayata yansımalarını takip etme imkânı verecek Kale Güvenlik Merkezi’ni (KGM) açtı. Nispetiye Caddesi üzerinde konumlanan Kale Güvenlik Merkezi, kilitten kapıya, elektronik geçiş kontrol sistemlerinden kasaya ve pencere sistemlerine uzanan bütünsel güvenlik ürünlerini, bireysel ve profesyonel müşterileriyle buluşturuyor. 3 milyon dolarlık bir bütçeyle hayata geçirilen 'Kale Güvenlik Merkezi' konseptinin ikinci şubesi, önümüzdeki aylarda İstanbul Anadolu yakasında açılacak.

"Marka vaadimizin arkasındayız"

KGM'nin açılışında konuşan Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca insanın evinde, iş yerinde olduklarını kaydederek, "Milyonlarca insanın güvenlik deyince aklına gelen ilk markayız. 2011 yılında başlattığımız değişimlerden birini daha gerçekleştiriyoruz. Bugün açılışını yaptığımız Kale Güvenlik Merkezi ile marka vaadimizin arkasında durarak, üreticiden tüketiciye sıcak ilişki prensibini somutlaştırıyoruz" dedi.

2011 yılını başarıyla tamamladıklarını, yüzde 20 büyüme hedeflerini gerçekleştirdiklerini ve yılı Kale Endüstri Holding olarak 300 milyon dolar ciro ile kapatacaklarını açıklayan Özgür, 4 kıtada 72 ülkeye ihracat yapan Kale Endüstri Holding’in yılı 60 milyon dolarlık ihracatla kapatacağını da sözlerine ekledi. Özgür, 2012 yılında ise Çin ve Hindistan’a ağırlık vereceklerini belirtti.



KGM, markanın müşteri odaklı dönüşümünün somut göstergesi

Özgür'den sonra söz alan Kale Endüstri Holding CEO’su Hakan Önce de sekiz aylık bir hedef kitle çalışması sonucu hayata geçirilen Kale Güvenlik Merkezi’nin markanın müşteri odaklı dönüşümünün somut bir göstergesi olduğunu söyledi. Önce, Kale Güvenlik Merkezi'nin tüketicileri güvenli yaşam konusunda bilgilendirmeyi ve bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmayı hedeflediğini vurgulayarak, merkezin aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vereceğini bildirdi. "Güvenlik denilince akla gelen ilk marka olmanın gururunu yaşıyoruz" diye konuşan Önce, 2012'nin kendileri için 'üreticiden tüketiciye sıcak ilişki' temasıyla şekillenecek bir değişim yılı olacağını aktardı ve bunun ilk adımının da değişen logoları olduğunu kaydetti. Önce, şu ana kadar nihai tüketiciyle buluştukları en önemli mecranın yapı marketleri olduğunu, Migros ve BİM ile bu mecrayı genişlettiklerini, anlaşma aşamasında oldukları Tesco KİPA ile bu kanalları daha da çoğaltacaklarını söyleyerek, bunun son kullanıcıda yaratacağı bilinçlenmenin bayilerine de olumlu yansıyacağını düşündüklerini ifade etti.


Foto (soldan sağa): Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Kızıltan, Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, Kale Endüstri Holding CEO'su Hakan Önce, Kale Endüstri Holding Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Hülya Kılıç ve Kale Kilit ve Kale Çelik Eşya Genel Müdürü Nadir Erze

"Danışın, görüşün, deneyimleyin"

Kale Güvenlik Merkezi’nde çeşitli konseptlere göre tasarlanmış dört deneyim odası bulunuyor. Hitech Ev, Klasik Ev, Otel ve Ofis konseptli deneyim odalarından oluşan alanlarda tüketiciler, kilitten kapıya, elektronik geçiş kontrol sistemlerinden kasaya kapı ve pencere sistemlerine kadar tüm ürünleri deneyimleyebiliyor. Her bir oda farklı renk, koku ve müzik uygulaması içeriyor. Konsept odalarda farklı ihtiyaçlara göre güvenlik çözümleri sunuluyor.

Kale Güvenlik Merkezi’nde ürünler, özel bir obje olarak konumlandı ve mekan, bir enstalasyon alanı olarak tasarlandı. Labirent etkisiyle tasarlanan mekânda, sürprizlerle dolu bir müşteri yolculuğu kurgusu hedeflendi. Mekânda dikkat çeken şeffaflık öğesi ise tektonik algıyı güçlendiriyor. Mekânda ürün sergileme anlayışı, 'gör ve seç' prensibine dayanıyor. Dört farklı deneyim odasında yer alan ürünlerin detayları sağ ve sol duvarlarda ürün gruplarına göre kategorize edilmiş alanlarda sergileniyor. Kale Güvenlik Merkezi’nde yer alan dört farklı odaya uygun ürünlerin tanıtımlarının yapıldığı kiosklar ise dijital uygulamalarla destekleniyor.

Mekânda, ürün sergileme ve deneyimleme özelliğinin yanı sıra sergi, seminer, etkinliklerin yapılacağı özel alan da bulunuyor. 

'Kendi Kapını Yarat' ile özel ürünler

Kale Endüstri Holding’in tüketiciye dokunan müşteri odaklı iş anlayışı ile geliştirilen Kale Güvenlik Merkezi’nde ziyaretçileri sürprizlerle dolu bir yolculuk bekliyor. İhtiyacı tespit etmek ve uygun ürün tavsiye etmek amacıyla öncelikle ziyaretçilere bir anket uygulanıyor. Anket sonuçlarına göre, tavsiye edilen ürünler ve faydalarını içeren bir bilgi dokümanı veriliyor.

Mekânda Kale Kilit marka yolculuğunun anlatıldığı interaktif ekranın yanı sıra 'Kendi Kapını Yarat' ekranı tüketicilere farklı bir deneyim sunuyor. Kale Güvenlik Merkezi ziyaretçileri mekânda bulunan interaktif ekranı kullanarak güvenliği, estetiği ve konforu bir arada sunan Kale Çelik Kapı modelleri arasında seçim yapmak, çeşitli aksesuarlardan zevke uygun olanını seçme şansına sahip olacaklar. Tüketiciler kendi yarattıkları kapı modellerini anında sipariş edebilecekler.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/2012-hirsizlar-icin-zor-bir-yil-olacak_90039.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!