Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

127 Yıllık Tren İstasyonu...

2017 Ev Dekorasyonu Trendlerinde Doğallık Ön Planda

Evlerde yeni yıla özel küçük değişiklikler yaparak yaşam alanlarını geliştirilebileceğini belirten Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım, 2017’de evlerde koyu yeşil ağırlıklı dekorasyonun yanı sıra doğal ürünlerin kullanılmasını öneriyor.

yapi.com.tr
2017 Ev Dekorasyonu Trendlerinde Doğallık Ön Planda

Yeni başlangıçlar yapmak için en çok tercih edilen zaman olan yeni yılda yaşam alanlarına yapılacak küçük dokunuşlarla tüm atmosferi değiştirmek mümkün. Evlerine daha modern bir görünüm katmak isteyenlere için 2017 ev dekorasyonu trendleri ipuçlarını veriyor. Küçük objelerle yeni bir yaşam alanı oluşturmanın mümkün olduğunu belirten Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım,  yeni yılda cesur tonlarda renklerin ve doğal materyallerden aksesuarların kullanılmasını öneriyor.

“Güçlü renklerle evlere cesaret katın”

Yeni yılda çam ağacını anımsatan yeşilin koyu tonu evlerin olmazsa olmaz koyu renk tonu oluyor. Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım, "Yatak odası gibi odalarda kullanılacak koyu yeşil duvar boyası, yine yeni yılın trendi olan doğal keten ve sahte kürk örtülere uygun zemin hazırlıyor. Cesur bir ton olan koyu yeşili tekli koltuk, minder ya da dekoratif küçük yastıklarda kullanmak hem ortama derinlik katıyor ve güçlü bir görüntü sunuyor” dedi.

Sürdürülebilirlik ön planda

2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da ev dekorasyonunda çevreci yaklaşımlar devam ediyor.  Mobilya malzemelerinden kumaşlara ve küçük objelere kadar sürdürülebilir malzemeler ön planda oluyor.

Mekanlara sıcaklık ve doku kazandıran şık bir malzeme olan mantarın 2017 yılında kullanımınn artacağına değinen Yıldırım;  “Notları astığımız mantarlar 2017’de başka objelerde de yaygınlaşıyor. Mantar, evlerde küçük bir kahve sehpası olarak kullanıldığı gibi evlerdeki gürültüyü absorbe eden yapısıyla tüm duvarın kaplaması için de kullanılabiliyor” dedi.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/2017-ev-dekorasyonu-trendlerinde-dogallik-on-planda_153251.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!