Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

25 Katlı Kent Kuruluyor

İzmir'e ilk "residence"ı Gürel Endüstri kazandırıyor. Çankaya'daki 25 katlı merkezde süper konforlu daireler, alışveriş merkezleri ve sinemalar yer

Yeni Asır
25 Katlı Kent Kuruluyor

b>İzmir'e ilk "residence"ı Gürel Endüstri kazandırıyor. Çankaya'daki 25 katlı merkezde süper konforlu daireler, alışveriş merkezleri ve sinemalar yer alacak.

İzmir, çok katlı yeni bir yapıya daha kavuşuyor. Gürel Endüstri tarafından Çankaya'da 30 bin metrekarelik alana, 25 katlı, İzmir'de çağdaş yaşamın simgesi olacak yeni bir bina kuruluyor. İstanbul'da örnekleri olan ancak İzmir'de ilk kez inşa edilecek olan Gürel Residence (konut, yaşanılan mekan), 150 metrekareden 300 metrekareye kadar her biri tüm çağdaş teknolojik imkan ve konforla donanmış daireleriyle şehir merkezinde yaşam olanağı sunacak.

Özel güvenlik sistemi
Tasarım ve projelendirmesi Fransa'da uzman mimarlar tarafından hazırlanan Gürel Residence'ın iç mimarisi de İstanbul'un deneyimli iç mimarları tarafından projelendirildi. İzmir'in en merkezi yerinde oluşturulan Gürel Residence'ın sakinleri deniz ve ufkun doyumsuz güzelliğini yaşama mutluluğuna erişecek.
Beş yıldızlı bir oteldeki hizmet, konfor ve güvenliği aratmayacak bir şekilde tasarlanan Gürel Residence, ısı ve ışık yalıtımı ile de örnek bir bina olacak. Doğal afetlere ve depreme karşı dayanıklılığı dünyada kanıtlanmış teknolojik imkan ve donanımla devam eden inşaat tamamlandığında İzmir'in en modern, en güvenli ve en yüksek binalarından birisi olacak.

5 yıldızlı otel konforu
Tahsisli otapark alanlarından daire sahipleri kendilerine verilecek olan özel güvenlik kartları ile yararlanırken, frekans kontrollü ve yüksek hızlı asansörlerle daire sahipleri yine kendi katındaki dairelerine özel güvenlik kartı ve anahtarlarıyla girebilecek. Tamamlandığında işleticisi tarafından sağlanacak güvenlik, sekreterlik, santral hizmetleri daire sahiplerine büyük bir konfor sunarken, İzmir'in en prestijli mekanlarından birisi olacak Gürel Residence, daire sahipleri için de prestij mekanı olacak.

HER AYRINTI DÜŞÜNÜLMÜŞ
Küçük bir şehir gibi
25 katlı binanın kule kısmında yer alan 19 kat, daire sahipleri için yaşam beldesi olarak tasarlanırken içinde şu bölümler yer alacak:
*Gürel Residence'ın zemin katında dükkanlar, mağazalar, alışveriş merkezi, kuru temizleyici, kuaför, sağlık merkezi, terzi, çocuk kreşi ve cep sinemaları yer alıyor.
*Daire sahipleri burada günün ihtiyaçlarına cevap verecek her şeyi bulabilecek.
*Binanın sonraki 5 katında ise kapalı, 325 araç kapasiteli, her türlü güvenliğin sağlanmış olduğu otopark yer alacak.
*6. katta ise kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis kortları ve spor kulübü olacak.
*Ev içi iklimlendirme sistemi, kapalı sistem müzik yayını ve her türlü elektronik donanımın hazır olduğu daireler yaşayanların zevklerine ve tercihlerine uygun olacak.
*Toplam 25 kattan oluşan bina İzmir'in gözde mekanları arasında yerini almaya şimdiden aday.http://www.yapi.com.tr/haberler/25-katli-kent-kuruluyor_3894.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!