Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

27. Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarı Açıldı

Yaklaşık 650 firmanın 55.000 m2 alanda ürünlerini sergilediği Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarı, 9 Mayıs Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağı

Yapı-Endüstri Merkezi
27. Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarı Açıldı

b>Yaklaşık 650 firmanın 55.000 m2 alanda ürünlerini sergilediği Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarı, 9 Mayıs Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türkiye' nin son yıllarda yaşadığı çeşitli ekonomik sıkıntılardan sonra en geniş katılımlı fuar organizasyonu olarak gerçekleşen Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarı, gerçek bir "yapı şöleni" şeklinde sürüyor.

Firmaların en son teknoloji ürünlerinin sergilendiği Tüyap Fuar Merkezi' nde düzenlenen fuarın açılış konuşmasını yapan Yapı-Endüstri Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı ve İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği Başkanı Doğan Hasol, Uluslararası Yapı 2004 İstanbul Fuarını "bilginin merkezi" olarak tanımladı.

İyi bir yapının, iyi malzeme ile doğru teknolojinin kullanılması ve bunların iyi uygulanmasıyla yapılabileceğini belirten Hasol, "günümüzde mimarlar, mühendisler, inşaatçılar yüzlerce hatta binlerce malzeme ile karşı karşıyadır. İnşaatı yapanlar, sağlıklı bir yapı için en elverişli olanları seçmek zorundadırlar. Bunun için de yapı sektörü çalışanları bütün malzemeleri, yeni olanak ve teknikleri çok iyi bilmeli ve çok iyi tanımalıdırlar. Bunuj en iyi platformu YAPI fuarlarıdır. İşte bu nedenle, bu fuar bilginin merkezidir" dedi.

Konuşmasında inşaat sektörünün durumdan da bahseden Hasol, Türkiye' de yaşanan krizlerden ilk etkilenen ve en son çıkan sektörün inşaat sektörü olduğunu belirtti. Türkiye ekonomisinin durumunun inşaat sektörüne bakılarak anlaşılabileceğini vurgulayan Hasol, "inşaat sektörü krizde değilse, ekonomide de işler yolunda demektir" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/27-uluslararasi-yapi-2004-istanbul-fuari-acildi_11430.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!