Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

3. Köprü için Son Söz Belediye Meclisinde

İBB Şehir Planlama Müdürlüğü tarafından hazırlanan imar planı raporu, dünkü (14 Haziran) meclis oturumunda İBB Meclisi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi. İmar ve Bayındırlık Komisyonu tarafından değerlendirilecek olan plan teklifi, en geç cuma gününe kadar İBB Meclisi üyelerinin onayına sunulacak. İmar planlarının İBB Meclisi’nin yanı

Cumhuriyet Gazetesi
3. Köprü için Son Söz Belediye Meclisinde

İstanbul Boğazı’nda inşa edilmesi planlanan 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’ne ilişkin imar planları İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi’ne gönderildi.

İBB Meclisi’nde bu hafta görüşülüp karara bağlanacak gündem maddeleri arasında son aylarda tartışılan “Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul 3. Çevre Yolu ve Bağlantı Yolları”na ilişkin imar planı teklifi de bulunuyor.

İBB Şehir Planlama Müdürlüğü tarafından hazırlanan imar planı raporu, dünkü (14 Haziran) meclis oturumunda İBB Meclisi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi. İmar ve Bayındırlık Komisyonu tarafından değerlendirilecek olan plan teklifi, en geç cuma gününe kadar İBB Meclisi üyelerinin onayına sunulacak. İmar planlarının İBB Meclisi’nin yanı sıra Sakarya ve Kocaeli belediye meclislerinde de onaylanması bekleniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/3-kopru-icin-son-soz-belediye-meclisinde_80371.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!