Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

300 Türke, Kâbe Manzaralı Daire

Mekke'de Kâbe'nin yanında bulunan ZemZem Tower ve Medine'de Hz. Muhammed'in kabrinin içinde bulunduğu Mescid-i Nebevi'ye 150 metre mesafede olan Dar Al Qibla konut projelerinin pazarlamasını yapan Kuveyt merkezli Mas Turkey'in genel müdürü Fatih Ergüven, Türkiye'deki satışlardan memnun olduklarını söyledi.

Milliyet Gazetesi
300 Türke, Kâbe Manzaralı Daire

ekke'de Kâbe'nin yanında bulunan ZemZem Tower ve Medine'de Hz. Muhammed'in kabrinin içinde bulunduğu Mescid-i Nebevi'ye 150 metre mesafede olan Dar Al Qibla konut projelerinin pazarlamasını yapan Kuveyt merkezli Mas Turkey'in genel müdürü Fatih Ergüven, Türkiye'deki satışlardan memnun olduklarını söyledi.
Ergüven, bu projelerle ilgili olarak Türkiye'den 300 civarında satış yaptıklarını belirterek, bunun üçte ikisini ZemZem Tower'ın oluşturduğunu bildirdi.

ZemZem Tower'da iki yetişkin ve iki çocuğun kalabileceği stüdyo dairenin yılda 1 hafta olmak üzere 23 yıllığına kullanım hakkı 6 bin 400 dolara satıldığı bilgisini veren Ergüven, Dar Al Qibla projesinde ise 21 yıllık fiyatın 2 bin 600 dolara kadar düştüğünü ifade etti.

Sisteme göre, kullanım hakkına sahip kişi dairesini isterse kiralayabiliyor, satabiliyor, hediye edebiliyor veya miras bırakabiliyor. Ergüven, ana şirketlerinin Dubai, Bahreyn ve Avrupa'da yatırımlarının bulunduğunu, Türkiye'de de yatırımının söz konusu olabileceğini söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/300-turke-kabe-manzarali-daire_56441.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!