Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

3DLocationEarth ile Yeni Nesil Pazarlama

Uygulamayı kullanan gayrimenkul danışmanlık firmaları, portföylerindeki kiralık ve satılık konutları harita üzerinde 3 boyutlu olarak sergileyebilirken; inşaat firmaları da projelerini, dünya haritası üzerindeki gerçek yerinde 3 boyutlu görsel bir tur eşliğinde tanıtabilecek. Ayrıca uygulamadaki “Yürüyüş Modu” sayesinde kullanıcılar, cadde, sokak

yapi.com.tr
3DLocationEarth ile Yeni Nesil Pazarlama

3DLocationEarth.com, bireysel ve kurumsal kullanıcılarına yeni nesil tanıtım ve pazarlama fırsatları sunuyor. 3DLocationEarth.com’a ücretsiz üye olan kullanıcılar; kendilerinin, satış noktalarının, tesislerinin ya da binalarının bulunduğu yeri harita üzerinde işaretleyerek, tüm bilgilerini diğer kullanıcılar ile yine site üzerinden ücretsiz olarak paylaşabiliyor. Bununla birlikte 3DLocationEarth.com, dileyen kuruluşlara üretim, hizmet ya da satış noktalarını, harita üzerinde gerçeğiyle birebir özellikte 3 boyutlu konumlandırma hizmeti de sunuyor.

Markalı konut projeleri için yeni nesil pazarlama fırsatı!

3DLocationEarth.com, özellikle gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalara 3 boyutlu tanıtım, pazarlama ve satış fırsatları sunuyor. Uygulama sayesinde inşaat firmaları, ticari veya özel konut projelerini, dünya haritası üzerindeki gerçek yerinde, 3 boyutlu olarak tanıtabilecek. Örneğin İstanbul’daki bir kişi, Ankara’daki bir konut projesini oturduğu yerden tüm detaylarıyla inceleme şansına sahip olacak. İnternet sitesi üzerinden yapacağı sanal turda; projenin bulunduğu lokasyonu, projeye hangi güzergahlardan geçilerek ulaşılabildiğini ve projenin çevresindeki diğer binaları görebilecek. Ardından projenin içine girerek, daire tiplerini inceleyebilecek. Dairelerin odaları arasında 3 boyutlu gezinti yapabilecek. Hatta beğendiği dairenin penceresinden, manzaranın nasıl göründüğünü dahi izleyebilecek.Emlak aramada 3 boyutlu dönem

3DLocationEarth.com uygulaması ile gayrimenkul danışmanlık firmaları da kendi portföylerini internet sitesi üzerinden 3 boyutlu olarak sergileyebilecek. Böylece kiralık veya satılık gayrimenkul arayanlar, bu uygulamaya sahip olan emlak firmalarının internet sitesine girerek, firmanın tüm anlaşmalı portföylerini, harita üzerindeki gerçek yerlerinde görebilecek. Bütçesine uygun kiralık ya da satılık gayrimenkullerin dışarıdan nasıl göründüğünü inceleyebilecek. Ardından da sanki o anda binanın içindeymiş gibi 3 boyutlu olarak daireyi gezebilecek. Emlak arayan kişiler, bu uygulama sayesinde, kiralayacakları ya da satın alacakları konutları oturdukları yerden, kısa sürede gezme fırsatına sahip olacak. Ayrıca “Yürüyüş Modu” sayesinde, 3 boyutlu sokaklar ve caddeler arasında da gezilebilecek.

3DLocationEarth.com

3DLocationEarth.com, 2008 yılı Eylül ayında yayına girdi. Gayrimenkulden turizme, perakendeden inşaata kadar ürün ve hizmet sunulan tüm sektörleri, 3 boyutlu dünyada bir araya getirmeyi amaçlayan sitenin yöneticiliğini Aybars Görpe yapıyor. Hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılar, 3DLocationEarth.com’a ücretsiz üye olarak, sitede yer alan kategoriler arasında 3 boyutlu arama yapabiliyor.

ETİKETLER: gayrimenkul
http://www.yapi.com.tr/haberler/3dlocationearth-ile-yeni-nesil-pazarlama_78192.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!