Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

A.B.D. Ticaret Müsteşarlığı'ndan The International Builders’ Show'a Özel Organizasyon

ABD Ticaret Müsteşarlığı, 11 - 17 Şubat 2008 tarihleri arasında Orlando / Florida'da gerçekleştirilecek olan The International Builders’ Show (IBS’08) için özel bir organizasyon gerçekleştiriyor.

yapi.com.trb>ABD Ticaret Müsteşarlığı, 11 - 17 Şubat 2008 tarihleri arasında Orlando / Florida'da gerçekleştirilecek olan The International Builders’ Show (IBS’08) için özel bir organizasyon gerçekleştiriyor. Organizasyon ile sektör temsilcilerine fuara Amerikan Ticaret Müsteşarlığı’nın Uluslararası Resmi Delegasyonundan birisi olarak katılma fırsatı sunuluyor.

Fuara resmi delegasyon üyesi olarak katılanlar, indirimli kayıt olabilecekler ve Uluslararasi İş Merkezi'ne ücretsiz giriş ve kullanım hakkına sahip olacaklar. Amerikalı firmalarla bire-bir görüşme organizasyonundan da faydalanabilecek olan delegasyon üyeleri, özel toplantı odalarını kullanabilecekler. Delegasyona özel fuar organizatörlerinin tanıtım toplantısının yanısıra, 14 Şubat’taki uluslarası resepsiyona katılabilecekler.

Delegasyonda yer almak isteyenlerin, en geç 10 Ocak 2008 tarihine kadar ABD Tİcaret Müsteşarlığı'na başvurmaları gerekiyor.

ABD Ticaret Müsteşarlığı

T: (0232) 441 24 46
F: (0232) 489 02 67
E: Berrin.Erturk@mail.doc.gov

The International Builders’ Show (IBS’08)
800 kadar derneğin bir federasyonu olan ve 1942’den bu yana aktif olan NAHB Ulusal Ev Yapıcıları Dernegi’nin bir organizasyonu olan The International Builders’ Show'da (IBS’08), 1900’ün üzerinde üretici firma en yeni ürünlerini sergileyecekler. Fuarda, 100 farklı ülkeden 103 binden fazla ziyaretçi olması bekleniyor. Fuar kapsamında, değişik konularda 290’dan fazla teknik seminer gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/a-b-d-ticaret-mustesarligindan-the-international-builders-showa-ozel-organizasyon_58513.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!