Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Acunkent Plaza VRV Akıllı Klima Sistemiyle İklimlendirilecek

Uluhan Grup tarafından inşa edilen Acunkent projesinde yer alan Acunkent Plaza'nın ısıtma soğutma operasyonu, VRV akıllı klima sistemiyle gerçekleştirilecek. Bu alanda Samsung ile işbirliğine giren Uluhan Grup, Acunkent Plaza'nın konut ve home ofis sakinlerine bugüne değin Türkiye'de hiçbir projede kullanılmamış son model ısı geri kazanım (heat

yapi.com.tr
Acunkent Plaza VRV Akıllı Klima Sistemiyle İklimlendirilecek

Uluhan Grup tarafından inşa edilen Acunkent projesinde yer alan Acunkent Plaza'nın ısıtma soğutma operasyonu, VRV akıllı klima sistemiyle gerçekleştirilecek. Bu alanda Samsung ile işbirliğine giren Uluhan Grup, Acunkent Plaza'nın konut ve home ofis sakinlerine bugüne değin Türkiye'de hiçbir projede kullanılmamış son model ısı geri kazanım (heat recovery) teknolojisini de sunuyor. VRV akıllı klima sistemi sayesinde Acunkent Plaza'da yer alan konut ve home ofis mekanlarına ait farklı odalar ayrı ayrı ve istenildiği gibi ısıtılıp soğutulabilecek.

Acunkent'te herkes 'kendi havasında' olacak

Merkezi sistem sayesinde konut ve home ofislerde ayrıca klimaya ihtiyaç kalmayacak ve yüzde 25 oranında tasarruf elde edilecek. Konutun ya da home ofisin farklı odalarında 24 saat boyunca istenildiği gibi iklimlendirme yapılabilecek. Örneğin bir oda ısıtılırken diğer bir oda soğutulabilecek. Sistem, eve ya da home ofise gelmeden cep telefonu ya da bilgisayar yoluyla da çalıştırılabilecek. Sistem, ayrıca aşırı soğutma ortamı yaratmadan mekandaki rahatsız edici orandaki nemi alabilecek ve hava temizliği yapabilecek. Bununla birlikte sistem, havada mevcut olan toz, karbondioksit, formaldeit gibi zararlı elementlerin oranını da azaltabilecek. Öte yandan, klima çalışır vaziyette unutulduğunda ise cep telefonu ya da merkezin görevlileri tarafından kapatılabilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/acunkent-plaza-vrv-akilli-klima-sistemiyle-iklimlendirilecek_88433.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!