Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Adana' da En Güzel Bahçe Ödüllendirilecek

Adana Büyükşehir Belediyesi, çevrenin daha sağlıklı ve temiz olmasına katkı sağlamak amacıyla ödüllü “En güzel bahçe’ yarışması düzenleyecek.

Zamanb>Adana Büyükşehir Belediyesi, çevrenin daha sağlıklı ve temiz olmasına katkı sağlamak amacıyla ödüllü “En güzel bahçe’ yarışması düzenleyecek.

Yeşil Yarınlar için Elele başlığı altında en güzel bahçe yarışması, okul bahçeleri, konut ve apartman bahçeleri, site bahçeleri ile balkon–pencere, teras– çatı bahçeleri olmak üzere 4 kategoride yapılacak.

Yarışmaya katılmak isteyenler; 16 mayıs Cuma günü mesai bitine kadar yazılı olarak veya 469 70 23 nolu telefonla Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne, 228 26 72 – 226 21 21 nolu telefonla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’na, 454 38 96–454 18 80 nolu telefonlarla da Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne başvurabilecekler. Yarışmada balkon–pencere–teras–çatı bahçeleri kategorisinde dereceye girenler 3 yıllık mevsim çiçekleriyle, okul bahçeleri kategorisinde dereceye girenler bahçe düzenlenmesiyle, konut ve apartman bahçeleri kategorisinde dereceye girenler 3 yıllık fidan ve çiçeklerle, site bahçeleri kategorisinde dereceye girenlen ise çim biçme makinası ile ödüllendirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/adana-da-en-guzel-bahce-odullendirilecek_4060.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!