Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Adana ve Mersin’e Mega Benetton

United Colors of Benetton’un tüm dünyada hayata geçirdiği mağazacılık stratejisi doğrultusunda, Adana ve Mersin “mega” mağazaları hizmete girdi.

NTV-MSNBCb>United Colors of Benetton’un tüm dünyada hayata geçirdiği mağazacılık stratejisi doğrultusunda, Adana ve Mersin “mega” mağazaları hizmete girdi.
United Colors of Benetton’un tüm dünyada hayata geçirdiği mağazacılık stratejisi doğrultusunda, Adana ve Mersin “mega” mağazaları hizmete girdi. En yeni tasarım anlayışıyla dekore edilen 600 m²’lik Adana ve 400 m²’lik Mersin Benetton’da, Benetton koleksiyonlarının yanı sıra 012 ve Sisley ürünlerine de yer veriliyor.
1986 yılında, Adana’da 50 m²’lik ilk Benetton mağazasını açan ailenin, bugün 2. kuşak üyeleri tarafından yönetilen “mega” mağazanın açılışı, Benetton Genel Müdürü Aslı Karadeniz’in katılımıyla yapıldı.
Karadeniz, Benetton’un 2000 yılı sonunda 10.862 m² olan net satış alanını, 2002 yılı içinde yeni açılan 20 mağaza ile 4.304 m² genişleterek, %37 oranında bir büyüme sağlandığını belirtti. “Mega mağazacılık ile genç, giyimini günün modasına göre yenileyen, fiyat-kalite dengesine duyarlı müşterilere ulaşmayı hedefliyoruz. Yeni mağazalar; dizaynı, büyüklüğü, alışveriş atmosferi ve servis kalitesiyle müşteriyi cezbediyor. Adana ve Mersin mağazalarımız, bu konseptin başarılı örnekleri arasında yer alıyor” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/adana-ve-mersine-mega-benetton_2087.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!