Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ADDO Yenilikçi Çözümleriyle Orgatec 2018’de

Yeni nesil çalışma alanlarında estetiği ve işlevselliği bir araya getiren ADDO, tasarımın gücünü yansıttığı yenilikçi çözümlerini Orgatec’te sektör profesyonelleriyle buluşturacak.

yapi.com.tr
ADDO Yenilikçi Çözümleriyle Orgatec 2018’de

ADDO, uluslararası ofis yönetim ve iç tasarım fuarı Orgatec’te çalışma alanlarının yeni ihtiyaçlarına göre şekillenen yeni tasarımlarını tanıtacak. ADDO’yu Avrupa ofis mobilyaları ve özel imalat mobilya alanında en cazip markalardan biri kılan ADDO felsefesini en iyi şekilde yansıtan, Sezgin Aksu (Studio Aksu/Suardi) iş birliğiyle tasarlanıp geliştirilen yeni koleksiyonlar Orgatec 2018’de sektör profesyonelleri ile buluşacak. Ares, NEL, HUB, Wing gibi Sezgin Aksu tasarımlarının yanısıra Atilla Kuzu tasarımı koltuk koleksiyonu SPINA, ilk kez Orgatec’te görücüye çıkacak.

Çalışma alanların sürekli bir değişim ve gelişime maruz kalarak mekanların da yeniden kurgulanmasının yolunu açtığını belirten ADDO Kurucu Ortağı İbrahim Yıldız, ‘Günümüzde Y kuşağının da iş hayatına dahil olması ile beraber daha iletişime açık ve sosyal çalışma alanları kurgulanıyor. Orgatec 2018’de sergileyeceğimiz ürünlerimizin ortak paydasında da coworking anlayışı yatıyor. ADDO olarak bu anlayışı benimseyen, iletişime açık ve sosyal ‘coworking’ anlayışını destekleyen çalışmalara ağırlık verdik. Yeni koleksiyonlarımızın yanısıra yeni tasarımcı işbirliğimizi de ilk kez lanse edeceğiz’ şeklinde konuştu.Her kullanıcının ve projenin ihtiyacına yanıt verebilmek için kullandığı sınırsız sayıda malzeme ve yüzey kombinasyonu ile alanlar yaratan ADDO, 23-27 Ekim tarihleri arasında Orgatec’te.

http://www.yapi.com.tr/haberler/addo-yenilikci-cozumleriyle-orgatec-2018de_168369.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!