Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AFM, Maltepe Carrefour'da Sinema Salonu Açacak

Türkiye'deki en büyük Carrefour lokasyonu olan Maltepe Carrefour alışveriş merkezinde 3302 metre kare alan üzerine 2200 koltulu olarak kurulacak si

Dünyab>Türkiye'deki en büyük Carrefour lokasyonu olan Maltepe Carrefour alışveriş merkezinde 3302 metre kare alan üzerine 2200 koltulu olarak kurulacak sinema için AFM filmcilikle 15 yıllık kira sözleşmesi imzalandı.

Bu sinemayla birlikte AFM faal olduğu bölge sayısını 24'e ve salon sayısını 103'e çıkararak kapasitesini yüzde 37 oranında artırıyor.

AFM Uluslararası Film Prodüksiyon Ticaret ve Sanayi A.Ş.(AFM)'nin İMKB'ye gönderdiğia duyurusunda şöyle denildi:

"Carrefour A.Ş. ile 08.11.2004 tarihinde Maltepe Carrefour Alışveriş Merkezi'nde yer alacak sinema için 15 yıllık kira sözleşmesi imzalanmıştır. İmzalanan sözleşme ile AFM sinemaları faaliyette bulunduğu lokasyon sayısını 24'e, salon sayısını 103'e çıkarmakta, koltuk sayısı ise 17.000'e yaklaşmaktadır. Açılan bu lokasyon ile AFM, halka arzın gerçekleştiği Ekim 2004'ten bugüne koltuk kapasitesini yüzde 37 oranında artırmış olmaktadır. Maltepe mevkiinde yer alan ve 50.000 metrekare alan ile Türkiye’nin en büyük Carrefour lokasyonu olarak bilinen alışveriş merkezinde 3.302 metrekare alan üzerine 2.200 koltuklu olarak inşa edilecek olan yeni sinema kompleksi ile AFM’ nin mevcut koltuk kapasitesi yüzde 15 oranında artacaktır."


http://www.yapi.com.tr/haberler/afm-maltepe-carrefourda-sinema-salonu-acacak_20501.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!