Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Akçansa 'Dünya Çevre Günü'nü Kutladı

Akçansa Çanakkale Fabrikası’nda 9.su gerçekleştirilen 'Akçansa Geleneksel Dünya Çevre Günü Kutlamaları', Çanakkale Vali Yardımcısı Cengiz Ata, Çanakkale Çevre ve Orman Müdürü Mahmet Ustabaş, Çanakkale Sanayiciler ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yalman, Akçansa Çanakkale Fabrikası Müdürü Hasan İmer, Akçansa

yapi.com.tr
Akçansa 'Dünya Çevre Günü'nü Kutladı

Sabancı Holding ve HeidelbergCement ortak kuruluşu Akçansa, 'Dünya Çevre Günü'nü fabrikalarında ve beton tesislerinde kutladı. Akçansa Çanakkale Fabrikası’nda 9.su gerçekleştirilen 'Akçansa Geleneksel Dünya Çevre Günü Kutlamaları', Çanakkale Vali Yardımcısı Cengiz Ata, Çanakkale Çevre ve Orman Müdürü Mahmet Ustabaş,  Çanakkale Sanayiciler ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yalman, Akçansa Çanakkale Fabrikası Müdürü Hasan İmer, Akçansa çalışanları ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Akçansa Çanakkale Fabrikası çevreye olan duyarlılığı ve Çanakkale’ye katkılarından ötürü, Çanakkale Sanayiciler ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) tarafından plakete layık görüldü. Plaketi,  Çanakkale Sanayiciler ve İşadamları Derneği (ÇASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yalman’ın elinden Akçansa Çanakkale Fabrikası Müdürü Hasan İmer aldı. Düzenlenen törenler katılımcıların fabrikanın bahçesine çam fidanları dikmeleri ile son buldu.

Akçansa, Dünya Çevre Günü’nü  ağaç dikerek kutladı

Akçansa Ladik Fabrikası ve hazır beton tesislerinde de kutlanan Dünya Çevre Günü, çevre sakinlerinin, çalışanların ve ailelerinin bir araya gelmesi ile gerçekleştirildi. Katılımcılar fabrika bahçesine ve beton santrallerinin çevresine diktikleri ağaçlar ile çevreye değer yaratmanın gurunu yaşadılar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akcansa-dunya-cevre-gununu-kutladi_62120.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!