Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akfen GYO'a 'Altın' Ödül

Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi '2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri'nde 'Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı' kategorisinde "Altın" ödülün sahibi oldu.

yapı.com.tr/AA
Akfen GYO'a 'Altın' Ödül

Akfen GYO'nun 2014 Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından faaliyet raporlarının değerlendirildiği "2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri"nde "Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı" kategorisinde "Altın" ödülün sahibi oldu. Akfen GYO'nun "Şehir Rehberi" konseptiyle hazırlanan 2014 Faaliyet Raporu, LACP tarafından düzenlenen "2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri"nde "Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı" kategorisinde jüriden 100 üzerinden 98 puan alarak "Altın" ödüle layık görüldü.

Konseptinin yanı sıra içeriği ve formatıyla da öne çıkan Akfen GYO'unun 2014 Faaliyet Raporu, 25 ülkeden 1000'e yakın başvurunun gerçekleştiği yarışmada, dünya sıralamasında 98'inci, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 47'nci ve Türkiye'nin en iyi 20 faaliyet raporu arasında yer aldı.

"En iyisini sunmaya devam edeceğiz"

Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, şunları kaydetti: "Türkiye'nin sadece şehir otelciliği konseptine odaklı ilk ve tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak faaliyet gösteriyoruz. Dolayısıyla sektörümüz açısından hemen her alanda inovatif olma misyonu ile hareket ediyoruz ve bu düşünceyi destekleyen bir ortamda çalışıyoruz. Klasik raporlama yaklaşımından öte, merak uyandıran ve alışılagelmiş düşünce şeklini değiştiren çalışmalara imza atmaya gayret ediyoruz. Aldığımız bu ödülü ekip olabilme kabiliyetinin bir yansıması olarak görüyoruz. Bu başarıda emeği bulunan bütün Akfen GYO ekibine ve bizlerden desteğini esirgemeyen yönetim kurulumuza bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki yıllarda da iyi bir ekip olarak en iyisini sunmaya devam edeceğimize inanıyorum."

http://www.yapi.com.tr/haberler/akfen-gyoa-altin-odul_132987.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!