Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AKG Gazbeton Seminerle 1000 Profesyonele Ulaşacak

Düzenlediği seminerlerde yapı sektörü profesyonelleriyle buluşan AKG Gazbeton, 2010 yılında da bilgilendirme ve eğitim toplantılarına hız kesmeden devam edecek. Avrupa ülkelerinde yaygın bir kullanıma sahip gazbeton ürününü daha yakından tanıtmayı ve sektörel standartları yükseltmeyi amaçlayan AKG Gazbeton, 2010 yılında 1000’den fazla

yapi.com.tr
AKG Gazbeton Seminerle 1000 Profesyonele Ulaşacak

Düzenlediği seminerlerde yapı sektörü profesyonelleriyle buluşan AKG Gazbeton, 2010 yılında da bilgilendirme ve eğitim toplantılarına  hız kesmeden devam edecek. Avrupa ülkelerinde yaygın bir kullanıma sahip gazbeton ürününü daha yakından tanıtmayı ve sektörel standartları yükseltmeyi amaçlayan AKG Gazbeton, 2010 yılında 1000’den fazla profesyonele ulaşmayı hedefliyor.

AKG Gazbeton, 2009 yılında aralarında mühendis, mimar ve uygulama ustalarının yer aldığı yaklaşık 850 yapı profesyoneline ulaşarak, gazbetonun kullanım avantajları ve uygulama kolaylıklarını kapsamlı toplantı ve eğitimlerle anlattı. Sektörde standartları yükseltmeyi amaçlayan firma, seminer programına 2010 yılında da hız kesmeden devam edecek.

Seminer ve seminer sonrası geri bildirimlerle sektörün nabzını önemli ölçüde tuttuklarını dile getiren Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGÜB) Başkanı ve AKG Gazbeton Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akgerman, “Seminerlerde elde edilen bilgiler, işimizle ilgili ileriye dönük ışık tutuyor. Müşteri memnuniyetinden AR-GE’ye, pazarlama iletişiminden üretime kadar faydalanabileceğimiz önemli veriler elde ediyoruz” dedi.

2010 yılında seminerlere devam edeceklerini, girilmeyen bölgelere seminerler ve yerel tanıtımlarla gireceklerini belirten Akgerman; “Birebir iletişim her zaman doğru sonuçlar verir, kaldı ki krizin içinden çıkan bir ekonomide tüketici, kullanıcı ve satıcı ile birebir iletişim kurmak daha da değerli oluyor” ifadesini kullandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akg-gazbeton-seminerle-1000-profesyonele-ulasacak_75538.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!