Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Alman Teknoloji Devi Dorma Milenyum Kapı ile Birleşiyor

Kapı ve kapı kontrol sistemleri konusunda uluslararası bir üretici olan DORMA, Türkiye’deki agresif büyüme stratejisine paralel olarak Milenyum Kapı ve Pencere Teknikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketini satın aldı.

yapi.com.trimg src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2007\sektorel\57208.JPG" align="left" hspace=5 vspace=5>Kapı ve kapı kontrol sistemleri konusunda uluslararası bir üretici olan DORMA, Türkiye’deki agresif büyüme stratejisine paralel olarak Milenyum Kapı ve Pencere Teknikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketini satın aldı. DORMA’nın CEO’su Dr. Michael Schadlich, konuyla ilgili olarak “Milenyum Kapı şirketinin grubumuza katılımı, DORMA’nın Türkiye pazarında daha fazla büyümesi için önemli bir platform sağlamıştır” dedi.

2000 senesinde kurulan Milenyum Kapı, kapı kontrol sistemleri, otomatik kapılar, cam aksesuarları, güvenlik sistemleri alanlarında etkin, geniş bir satış ve pazarlama ağına ve uzmanlığa sahip. 2007 Eylül ayı itibariyle 24 çalışana ve 4.5 milyon €’luk satış cirosuna sahip olan firmanın mevcut yönetim yapısı değişmeyecek.

MİLENYUM KAPI, 2006 yılından itibaren DORMA Türkiye ofisi ile satış ortağı olarak başarılı bir çalışma yürütüyordu. Firma, koşulsuz müşteri memnuniyeti, yüksek kalite anlayışı ve satış sonrası hizmet konusunu birinci sırada tutan, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını malzeme teslim sürelerinde gösterdiği hassasiyetiyle birleştiren, müşteri memnuniyeti odaklı tutumu ile dikkat çekiyordu. Projelendirme aşamasında mimari çözüm desteği, uygulama aşamasında esnek çözümleri ile DORMA ve MİLENYUM KAPI bütünleşmesi, yapılmakta ve yapılacak olan projelerde çözüm noktası olacak.

DORMA
Dorma, kapı ve kapı kontrol sistemleri konusunda çalışan dünya çapında aktif bir firma olarak tanınıyor. Türkiye'de, yaklaşık 30 yıllık geçmişi ile en çok bilinen markalardan biri. Grup, 45 farklı ülkede uluslararası ölçekte çalışan 69 firmaya sahip. Dünyaya yayılmış 13 adet üretim tesisi, dünya çapındaki 6.500 çalışanı ve 2006 / 2007 bütçe yılı sonundaki (30 Haziran 2007) 838 milyon €'luk cirosu ile dünya pazarında birinci sırada yer alıyor.

DORMA, ürün gruplarını 5 ana başlıkta topluyor. Bunlar, Kapı Kontrol Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, Cam Aksesuarları, Güvenlik Sistemleri ve Hareketli Bölme Duvar Sistemleri.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alman-teknoloji-devi-dorma-milenyum-kapi-ile-birlesiyor_57208.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!