Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Almanya’nın Gözü Türkiye’deki Gayrimenkulde

Mütekabiliyet Yasası'nın yürürlüğe girmesinin ardından 2012 Mayıs – 2013 Nisan tarihleri arasında Türkiye’deki emlak ilanlarını en çok ziyaret eden ülkenin Almanya, ilanları en çok ziyaret edilen ilin ise İstanbul olduğunu açıklandı.

yapi.com.tr
Almanya’nın Gözü Türkiye’deki Gayrimenkulde

sahibinden.com, emlak kategorisini en çok ziyaret eden ülkeleri belirlediği verileri açıkladı. Buna göre, Mütekabiliyet Yasası'nın yürürlüğe girmesinin ardından 2012 Mayıs – 2013 Nisan tarihleri arasında yapılan değerlendirmeye göre emlak ilanlarını en çok ziyaret eden ülke Almanya, ilanları en çok ziyaret edilen il de İstanbul oldu.

2012 yılının Mayıs ayında yürürlüğe giren Mütekabiliyet Yasası sonrasında yıl sonuna kadar, sahibinden.com aracılığıyla emlak ilanlarını en çok ziyaret eden ilk 5 ülke sıralaması, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Hollanda ve İngiltere olarak gerçekleşti. 2012 yılı verilerine göre ilanları en çok ziyaret edilen iller sıralamasında İstanbul ilk sırada yer aldı. İstanbul'u, Bursa, Muğla, Çanakkale ve Samsun takip etti.  Mütekabiliyetin ardından sahibinden.com'un 2013 yılında ilk 4 aylık verileri doğrultusunda emlak ilanlarını en çok ziyaret eden ülkeler arasına Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa'nın yanı sıra Rusya, İsviçre ve Belçika da eklendi. 2013 yılı Ocak – Nisan ayları arasında ilanları en çok ziyaret edilen iller ise İstanbul, Eskişehir, Kocaeli, Çanakkale ve Balıkesir olarak sıralandı

http://www.yapi.com.tr/haberler/almanyanin-gozu-turkiyedeki-gayrimenkulde-_109067.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!