Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Yapı Kataloğu 2002 çıktı

AlpinaSilan, krize rağmen 8 ayda 5 bin ton sattı

Filli Boya'nın silikon katkılı yeni ürünü AlpinaSilan, krize rağmen 8 ayda 5 bin ton sattı... "Filli Boya" markasıyla bilinen Betek Boya tar

Bluechip/Necla B. AğmalB>Filli Boya'nın silikon katkılı yeni ürünü AlpinaSilan, krize rağmen 8 ayda 5 bin ton sattı...

"Filli Boya" markasıyla bilinen Betek Boya tarafından Avrupa Birliği'nin yeni "iç cephe boya standardı"na uygun olarak üretilen ipeksimat boya AlpinaSilan, Türk tüketicisi tarafından büyük ilgi gördü.
Henüz AB ülkelerinde bile satışa sunulmadan önce Şubat ayından itibaren Türk tüketicisinin kullanımına sunulan AlpinaSilan, kriz dolayısıyla sektörün % 35 oranında küçülmesine rağmen 8 ayda 5 bin tonluk satış hacmine ulaştı.
Betek Boya AŞ. yetkililerinden alınan bilgiye göre, Avrupa'daki boya teknolojisi lideri Caparol ile 1996 yılında kurulan ortaklığın ürünlerinden biri olan ipeksimat iç cephe boyası su bazlı AlpinaSilan, bileşimindeki silikon desteği sayesinde çatlama ve dökülme yapmadan uzun yıllar kullanılabilmesi, insan ve çevre sağlığına zarar vermemesi gibi özelliklerinden dolayı orta ölçekli bir boya firmasının neredeyse yıllık satış tonajına ulaştı.
Sektörde yenilikçi ve öncü yaklaşımlarıyla dikkat çeken Betek Boya yetkilileri, AB ülkelerinden önce Türk tüketicisinin kullanımına sunulan AlpinaSilan'ın, ipeksimat bir dokuya ve tam silinebilir olma ayrıcalığına sahip olduğunu belirterek, dekoratif özellikleri açısından yüzeyle kusursuz bütünleşmesi ve yaşanan ortamlarda "ferahlık" hissi vermesi nedeniyle de, dekorasyonda yeni bir moda olarak tercih edildiğini belirttiler.

Betek Boya'dan Bir "İlk" Daha : Vade Farksız Taksitle...Filli Boya-Advantage İşbirliği...
İnşaat boyaları sektöründe 7 yıldan bu yana, Türk tüketicisine 55 ana ürünü Avrupa'da en son üretilen kalite ve sağlık standardında sunan ve sürekli yeniliklerin peşinde olan Betek Boya, Advantage Card ile işbirliği yaparak, sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi.
Tüketicilerin ürünlerine daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla Türkiye'de ilk defa vade farksız taksitle Filli Boya ürünleri satın alma olanağı yarattıklarını belirten firma yetkilileri, Advantage Card'ı seçme sebebi olarak Advantage'ın 1 milyon 500 bin kart müşterisi ve 3 bini aşan satış noktasıyla yaygın hizmet sağlama olanağını gösterdiler.
Anlaşmaya göre Advantage Card sahipleri, Advantage çıkartması ve reklam malzemelerinin bulunduğu Filli Boya bayilerinden vade farksız 3 eşit taksitle veya tek taksitte %8 ödül olanağıyla boyalarını satın alabilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alpinasilan-krize-ragmen-8-ayda-5-bin-ton-satti_311.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!