Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ALPOLIC, Mitsubishi Plastics Euro Asia Adını Alan Türkiye Ofisinden, Yirmiden Fazla Ülkeye Pazarlanacak

Tüm dünyada yapı sektörünün en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan ALPOLIC, 15 yıldan bu yana Türkiye'deki önemli projelerde de yatırımcı ve mimarların tercihi. Özel mineral dolgulu alev almayan ALPOLIC/fr kompozit panellerin üreticisi Mitsubishi Plastics Inc., 6 yıldan bu yana Türkiye irtibat ofisiyle hem Türkiye hem de çevre ülkelere

yapi.com.tr
ALPOLIC, Mitsubishi Plastics Euro Asia Adını Alan Türkiye Ofisinden, Yirmiden Fazla Ülkeye Pazarlanacak

Tüm dünyada yapı sektörünün en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan ALPOLIC, 15 yıldan bu yana Türkiye'deki önemli projelerde de yatırımcı ve mimarların tercihi. Özel mineral dolgulu alev almayan ALPOLIC/fr kompozit panellerin üreticisi Mitsubishi Plastics Inc., 6 yıldan bu yana Türkiye irtibat ofisiyle hem Türkiye hem de çevre ülkelere hizmet veriyordu. 2011 yılında tamamen özerk bir yapıya kavuşan ve ‘Mitsubishi Plastics Euro Asia (MPEA)’ adını alan firma, yeniden yapılanarak sektöre daha hızlı hizmet vermeyi amaçlıyor.

Mitsubishi Plastics Euro Asia (MPEA), şu ana kadar sorumlu olduğu Doğu Avrupa ve Balkan Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu Ülkeleri’nin bir kısmını kapsayan ülke sayısını da artırarak, aralarında Romanya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Bulgaristan, Arnavutluk, Kıbrıs, Gürcistan, Irak, Lübnan, İsrail, Cezayir, Tunus ve Fas bulunan yirmiden fazla ülkeden sorumlu olacak.


Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı, İstanbul

Şirket yetkililerinin de dikkat çektiği gibi, son yıllarda hızla büyümekte ve modern bir yüze kavuşmakta olan inşaat sektörüyle Türkiye, ALPOLIC markasını temsil etme açısından çevre ülkeler için çok güzel bir vitrin olmuş durumda. Firmanın yıllardır izlediği doğru satış ve pazarlama stratejileri ve Türkiye inşaat sektöründeki talebin birleşmesiyle ortaya çıkan başarı grafiği, Mitsubishi Plastics Inc.'in Japonya'daki yöneticilerinin, markayı yirmiyi aşkın ülkeye pazarlamada Türkiye'yi satış ve pazarlama merkezi konumuna getirmelerinde en büyük etken olmuş. Mitsubishi Plastics Euro Asia'nın başarısının en önemli göstergesi ise, geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan ALPOLIC A2 sınıfı üstün yangın dayanımlı kompozit panellerin, Türkiye yapı sektörüne sunulur sunulmaz büyük bir ilgiyle karşılanması ve Japonya'da bir yılda gerçekleşen ALPOLIC A2 üretiminin büyük bir oranının Türkiye pazarına gönderilmiş olması.


Burj Al Arab, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

ALPOLIC paneller, özel mineral dolgulu yapısıyla yüksek yangın dayanımı; gelişmiş kaplama teknolojisiyle üstün renk dayanımı ve pürüzsüz bir yüzey sağlıyor. Sertlik ve sağlamlık özellikleri ile esneklik ve işlenebilirlik avantajını bir arada sunarak sıra dışı tasarımlara olanak sağlıyor.


Beijing National Grand Theatre, Pekin-Çin

ALPOLIC markası, Türkiye'de bu güne kadar İstanbul Atatürk Havaalanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı, Antalya Havaalanı, İzmir Havaalanı, Ankara Esenboğa Havaalanı, Cevahir Alışveriş Merkezi, Metrocity, Tekfen Tower, Park Plaza, Tat Towers ve Bursa Hilton Oteli gibi yüzlerce büyük projede tercih edildi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/alpolic-mitsubishi-plastics-euro-asia-adini-alan-turkiye-ofisinden-yirmiden-fazla-ulkeye-pazarlanacak_88859.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!