Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Alsecco, Bayileri ile Sofya’da Biraraya Geldi

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Alsecco Bayi toplantısı, 13-16 Aralık tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleşti.

yapi.com.tr
Alsecco, Bayileri ile Sofya’da Biraraya Geldi

2012 yılında dış cephe ısı yalıtım proje pazarında  yüzde 20’lik pazar payına sahip Alsecco, bu yılki bayi toplantısını Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleştirdi.  

Ülkemizdeki bir çok önemli ve prestijli projede imzası bulunan Alsecco’nun bayi toplantısı kapsamında, ilk gün Bulgaristan’ın başkenti Sofya şehir turu ile tamamlandı. Toplantının ikinci gününde ise 2012 yılının genel değerlendirmesi, 2013 yılı hedefleri ve gelecek vizyonu bayiler ile paylaşıldı.

Alsecco Bayi Toplantısının ikinci gününde Betek Yalıtım Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, “Yalıtım Sektörü Değerlendirmesi” başlıklı konuşmasında “Genel Pazar Değerlendirmesi”, “Dünya ve Türkiyedeki Trendler”,“Çevre ve Enerji Verimliliği “ ile “Alsecco 2013 Pazarlama Programından” söz etti.

Alsecco Satış Müdürü Bulut Uzun sunumunda,  2009’dan bu yana genel bir değerlendirme yaparak  Alsecco’nun 2009-2012 arasında yüzde 60’lık bir büyüme gerçekleştirdiğinden ve bu başarıda bayilerin rolünden söz etti. Bulut Uzun “Pazardaki Gelişmeler”,” Deprem ve Kentsel Dönüşüm”  konulu sunumlarının ardından “2023 Sürecinde Pazarda Beklenen hareketlilik ile birlikte,  Alsecco ve Bayilerinin 2023 vizyonunu çizerek Alsecco ailesinin Rolü ve Pozisyonlanması” konuları üzerinde durdu.

2023 vizyonunda Alsecco’nun yenilikçi ve farklı yapısının daha da geliştirileceği, bugüne kadar hizmette ve kalitede farklılaşan Alsecco’nun önümüzdeki dönemde de Pazar hakimiyetini “Alsecco Ailesinin Farklılaşarak” elinde tutmaya devam edeceğinin üzerinde önemle duruldu.

Alsecco Marka Yöneticisi Gülçin Burunca ise 2012 ve 2013 pazarlama aktiviteleri ile pazara sunacakları darbe dayanımı yüksek Alprotect Carbon ve Alprotect Nova Organik Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri başta olmak üzere INOTEC Makine Sistemleri, Alsecco Elastic Brick Tile, Alsecco Alsitex Photo Design, Alsecco Püskürtme Granit ve Alsecco Kompakt Laminat ürünlerini toplantıya katılan Alsecco bayileri ile paylaştı.

Toplantının ardından yapılan  gala gecesinde ise dereceye giren bayilere ödülleri takdim edildi. Toplantıda, bayilerini her konuda olduğu gibi yeni ürünleri konusunda da destekleyeceğini vurgulayan Alsecco, dereceye giren bayilerine toplantıda lansmanını yaptığı INOTEC makinelerinden hediyeler sunuldu.  Birinciye Sıva Makinesi inoCOMB FOX, ikinciye ve Özel ödül olarak EPS Kesim makinesi inoCUT 791 GT,  üçüncüye zımpara makinesi inoPLAN Swing  armağan eden Alsecco,  bu konudaki ilk adımı da atmış oldu.

Seyahatin son günü ise Plovdiv’e şehir turu gerçekleştirildi. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/alsecco-bayileri-ile-sofyada-biraraya-geldi-_103506.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!