Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Anel Grup'un Yeni Mekanik Tasarım Koordinatörü Nejat Babür

Anel Grup’da Mekanik Tasarım Koordinatörlüğü görevine uzun yıllar yurtdışında çeşitli projelerde yer alan yüksek mühendis Nejat Babür atandı. Nejat Babür, yeni görevinde Anel Grup’un gelecek projelerine önemli katkılar sağlayacak.

yapi.com.tr
Anel Grup'un Yeni Mekanik Tasarım Koordinatörü Nejat Babür Nejat Babür

Elektrik ve mekanik sektörünün önde gelen markalarından Anel Grup, Mekanik Tasarım Koordinatorü görevine mekanik tasarım endüstrisinde yıllarca görev yapmış, tecrübeli isim yüksek makine mühendisi Nejat Babür’ü getirdi. Babür, Anel Grup'un enerji ve taahhüt alanındaki projelerinin mekanik tasarımının sorumluluğunu üstlenecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Babür, Ortadoğu Üniversitesi’nde yüksek lisans ve Arizona Üniversitesi’nde doktorasını yaptı. Doktora yaptığı dönem süresince Enerji Mühendisliği bölümünden ikinci yüksek lisans derecesini aldı. Uzun yıllar yurt dışında, IPS, CH2M Hill ve Jacobs Engineering gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan ve çeşitli projelerde yer alan Babür, son olarak ABD’de faaliyet gösteren STV şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.  27 yıl aradan sonra ülkesine dönen ve Anel Grup bünyesine katılan Nejat Babür, tecrübeleri ve bilgileriyle yeni projelere hayat verecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/anel-grupun-yeni-mekanik-tasarim-koordinatoru-nejat-babur_131883.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!