Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Ankapark’ın İhale Şartnamesi Yenilenecek

Ankara Büyükşehir Meclisi tarafından Ankapark için yeni bir karar alındı. Belediye, düzenlenen ihalelerde talipli çıkmayan Ankapark'ın ihale şartnamesini yenilenecek.

yapi.com.tr
Ankapark’ın İhale Şartnamesi Yenilenecek

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihalesi sürekli ertelenen Ankapark'ın ihale şartnamesini yenileyecek. Dev park, bu kez havyanat bahçesini de dahil ederek birlikte ihaleye çıkmaya hazırlanıyor.

Hürriyet Gazetesi'nden Murat Yıldız'ın haberine göre, Büyükşehir Belediye Meclisi, Meclis Başkanvekili Ali İhsan Ölmez başkanlığında dün toplandı. Toplantıda, AOÇ sınırları içerisinde yer alan tema park ve hayvanat bahçesinin birlikte veya ayrı ayrı olmak üzere ihaleye verilmesine ilişkin Başkanlık Yazısı görüşüldü.

Tüm yetki Fen işleri'nde
Toplantıda, etüd, proje gibi teknik tüm işlemlerin yapılması veya yaptırılması, şartnamenin ve taslak sözleşmenin hazırlanması, şartname ve sözleşmeye konulması gereken hükümlerin oluşturulması, kira veya işletme sözleşmesinin imza yetkisi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na devredildi.

İhale şartnamesi sil baştan
Ankapark’ın yanında hayvanat bahçesinin de yaptırılması düşünülüyor. Parkın ve hayvanat bahçesinin birlikte veya ayrı ayrı ihaleye verilmesine ilişkin kesin düzenleme ilerleyen zamanda belli olacak. Dev park için daha önce hazırlanan ihale şartnamesi yeniden düzenlenecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankaparkin-ihale-sartnamesi-yenilenecek_167339.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!