Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ankara’da Stad, Raddison Oluyor

Avrupa’nın önde gelen otel yönetimi şirketlerinden Rezidor SAS çatısı altındaki markalardan biri olan Radisson SAS’ın Türkiye’deki ikinci oteli, An

NTV-MSNBCb>Avrupa’nın önde gelen otel yönetimi şirketlerinden Rezidor SAS çatısı altındaki markalardan biri olan Radisson SAS’ın Türkiye’deki ikinci oteli, Ankara’da açılacak. T.C Emekli Sandığı ile Radisson SAS arasında yapılan sözleşme gereği, eski Ankara Stad Oteli, 15 yıl süreyle Radisson SAS tarafından işletilecek. “Radisson SAS Hotel Ankara” adıyla anılacak olan otelin genel müdürlüğü ise Philippe Pellaud tarafından yürütülecek.

Restorasyon çalışmaları devam etmekte olan otelin 15 Ocak 2004 tarihinde konuklarına kapılarını açarak, Ankara’ya ve Türk turizmine hizmet vermesi planlanıyor.
Radisson SAS Hotel Ankara Genel Müdürü Phillippe Pellaud, otelin ana prensiplerinin “yenilik, konukseverlik ve rahatlık” olduğunu belirtirken, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için Türk çalışanlara uluslararası standartlar paralellinde eğitimler verdiklerini kaydetti. Hizmet sektöründe farklılığı yaratanın insan olduğunu ifade eden Pellaud, insan kaynaklarının en çok önem verdikleri alan olduğunu vurguladı.
Dünyanın en büyük konuk ağırlama markalarından biri olan Radisson SAS, Avrupa Ortadoğu ve Afrika’da olmak üzere toplam 38 ülkede, 164 otelin işletmesini yürütüyor.
Radisson SAS’ın standart hizmet konseptleri arasında en önemlisi “Yüzde 100 Müşteri Memnuniyeti Programı” olarak tanımlanıyor. Bu programı uygulayan otelde, eğer bir hizmet düzgün bir şekilde verilmiyorsa, müşteri bunun ücretini ödememe hakkına sahip oluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankarada-stad-raddison-oluyor_7668.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!