Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ankara’nın ‘Tepe’ Ofisleri

Tepe İnşaat yatırım projeleri koordinatörü Hayal Olay Tepe Prime projesinde 18 ve 19 katlı iki ofis kulesi ile business studio’lardan oluşan 10 katlı bir blokun yer aldığını belirterek blokların altında konumlanan ve bir meydanda buluşan açık hava konsptli 37 adet de mağazanın bulunduğunu söyledi.

Cumhuriyet Gazetesi
Ankara’nın ‘Tepe’ Ofisleri

Ankara’da, Eskişehir yolu emlak ve iş yaşamın için yeni yatırım merkezi haline geliyor. Özelikle Eskişehir aksı üzerinde hareketlenen ofis ve mağaza dünyası büyük oranda prim yapıyor. Tepe İnşaat tarafından bölgede inşaatına başlanan ‘Tepe Prime’ın Ankara için yeni bir yaşam merkezi olmayı hedefliyor. Tepe İnşaat yatırım projeleri koordinatörü Hayal Olay Tepe Prime projesinde 18 ve 19 katlı iki ofis kulesi ile business studio’lardan oluşan 10 katlı bir blokun yer aldığını belirterek blokların altında konumlanan ve bir meydanda buluşan açık hava konseptli 37 adet de mağazanın bulunduğunu söyledi.

Seçkin markalar var

Tepe Prime’da yer alan 319 bağımsız bölümden oluşan ofis ve business studio’ların 247’sinin satışının tamamlandığını, 72 bağımsız bölümün satışının devam ettiğini anlatan Olay, Tepe Prime’da ofis ve stüdyolarda metrekare kira bedellerinin 20-25 dolar arasında değiştiğini aktardı. Yabancı firmaların da yoğun ilgi gösterdiği Tepe Prime’da enerji, bilişim, inşaat alanında faaliyet gösteren firmalar ile birlikte mali müşavirlik, hukuk ve sağlık sektörünün önde gelen isimlerinin bulunduğunu anlatan Olay, Tepe Prime Avenue’nun işletmesinin Tepe İnşaat’a ait olacağını dile getrdi. Olay proje ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Burada kiralama yapan markalar arasında İstanbul eğlence sektörünün ünlü markalarından Hayal Kahvesi, İkiler Et Lokantası, Ankara’da ilk şubesini Tepe Prime Avenue’da açacak olan Burger House yer alıyor. Ayrıca Ankara’nın sevilen markalarından New Castle, Ege Balık hem gece hem de gündüz Tepe Prime Avenue’da hizmet verecek. Bu proje hem bölge hem de konsepti ile ilgi çekiyor. Gece gündüz yaşanabilirliği ile önemli bir özelliğe sahip. Mimari konseptinin içinde bulunan sahne binası, müzikal süs havuzu ve özel peyzajlı sokaklar insanların burayı tercih etmesinde artı değer sağlayacak. Proje bunyesinde bulunan ofislerde yaklasık 2500 kişi çalışacak.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/ankaranin-tepe-ofisleri_88305.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!