Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Aqua City 2010’dan İstanbul Kültür ve Sanat Yaşamına Destek

Sinpaş GYO, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti vizyonuyla projelendirdiği Aquacity 2010 projesinden 30 Nisan 2009 tarihine kadar ev alanlara Siyah Lale Kartı çekilişine katılma olanağı tanıyor. Çekiliş sonucunda 50 şanslı çifte İKSV’nin en prestijli kartı olan ‘Siyah Lale’ hediye edilecek.

yapi.com.tr
Aqua City 2010’dan İstanbul Kültür ve Sanat Yaşamına Destek

Sinpaş GYO, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti vizyonuyla projelendirdiği Aquacity 2010 projesinden 30 Nisan 2009 tarihine kadar ev alanlara Siyah Lale Kartı çekilişine katılma olanağı tanıyor. Çekiliş sonucunda 50 şanslı çifte İKSV’nin en prestijli kartı olan ‘Siyah Lale’ hediye edilecek.

Sinpaş GYO Genel Müdür Yardımcısı Seba Gacemer, "Aqua City 2010 projemizde kültür ve sanata önem veren, yaşamına ve yatırımlarına değer katmak isteyen yenilikçi bir kitleyi hedefliyoruz" dedi. Gacemer, proje içerisinde göl üzerinde bir ada oluşturarak insanların evlerinden veya göl kenarından konser izleme imkanı sağladıklarını kaydetti ve şunları söyledi:

"Projemizi geliştirirken 2010 Avrupa Kültür başkenti İstanbul vizyonu ile yola çıktık. İstanbul’un en önemli kültür ve sanat ekinliklerini düzenleyen İKSV ‘nin Siyah Lale programının hedef müşterilerimiz ve projemizin vizyonu ile çok örtüştüğünü gördük. Böylece Gayrimenkul sektöründe kültür ve sanata katkı anlamında da öncü kimliğimizi ortaya koyduk. Türkiye’de sadece 78 seçkin kişide bulunan bu kartın, İstanbul Kültür ve Sanat yaşamını renklendiren faaliyetlere katkıda bulunacağını düşünüyoruz. Siyah Lale programının, Aqua City 2010’dan ev alan 50 çiftle beraber, şehir yaşamının vazgeçilmezi olan kültür ve sanat faaliyetlerine ilginin artmasını umuyoruz".

Yeni ve modern su medeniyeti: Aqua City 2010

Çekmeköy bölgesinde Şile Otoyolu aksında keyifli bir yaşam alternatifi sunan Aqua City 2010'da bütün evlerin göl manzaralı olduğunu belirten Seba Gacemer, "Aquacity 2010 modern mimarisi, gölün ortasında yer alan konser alanı, yaz-kış yeşil kalan özel peyzajı ve zengin sosyal yaşam olanakları ile sakinlerine şık, seçkin ve keyifli bir yaşam sunacak. İstanbul’un şehir yaşamına yeni bir renk katacak" dedi.

Aqua City 2010 ile Siyah Lale ayrıcalığı

İKSV’nin 2002'den bu yana sanatseverleri İstanbul Festivalleri'nin çatısı altında bir araya getiren Lale üyeliği programının en üst kategorisi olan Siyah Lale Kartı’na Türkiye genelinde sadece 78 seçkin kişi sahip. Siyah Lale sahipleri,  Uluslararası Caz festivalleri, müzik festivalleri, Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde düzenlenecek özel gösterimlere, İstanbul Festivallerinin açılış gecelerine, Siyah Lale üyeleri için düzenlenecek özel gecelere özel davetiyeleri ile katılabilecek, ayrıca İKSV‘nin tüm etkinlikleri hakkında önceden bilgilendirilecekler. Aqua City 2010 projesinden ev alanlar arasında yapılacak çekiliş sonucu Siyah Lale sahibi olacak 50 şanslı çift bir yıl boyunca İKSV’nin düzenleyeceği etkinliklere ayrıcalıklı olarak katılabilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/aqua-city-2010dan-istanbul-kultur-ve-sanat-yasamina-destek_67628.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!