Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ariston Thermo Group Ankara'da Enerji Verimliliğini Anlattı

Ariston Thermo Group, Türkiye genelinde yaptığı bayi bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Son olarak Ankara’da gerçekleştirdiği bayi bilgilendirme toplantısı ile ısıtma sektörünü bir araya getiren Ariston Thermo Group, sektördeki gelişmeler ve kaskad uygulamalarındaki artışın yanı sıra enerji verimliliği yüksek ürünler ve yenilenebilir

yapi.com.tr
Ariston Thermo Group Ankara'da Enerji Verimliliğini Anlattı

Ariston Thermo Group, Türkiye genelinde yaygınlaştırdığı bilgilendirme toplantılarına Ankara ile devam etti. 13 Nisan Çarşamba günü Ankara Rixos Otel’de gerçekleşen toplantıda 2010 genel sektör değerlendirmesi, enerji verimliliği yüksek ürünler, yenilenebilir enerji, Ankara’da geçen yıla oranla kombi ve kaskad uygulamalarındaki artışla ilgili detaylı bilgi verildi. 2011 yılında toplamda 22 ilde bayi bilgilendirme toplantısı düzenleyecek olan Ariston Thermo Group ’un 250 kişinin üzerinde katılımın meydana geldiği Ankara toplantısında sektörle ilgili kişiler ve bayilerde hazır bulundu.

Yenilenebilir enerji kaynaklarının gelişmesi ve tercih edilebilmesi için AR-GE çalışmaları yapan Ariston Thermo Group, önümüzdeki 5 yıl içinde ürettikleri tüm ürünlerin yüzde 80’ inin, yenilenebilir enerji ürünleri ve enerji verimliliği yüksek ürünlerden oluşacağını belirtti. Ariston Türkiye pazarında termosifon, kombi, yoğuşmalı kazan, güneş enerjisi ve ısı pompalı termosifon ürünleri ile yer alıyor.

ETİKETLER: firma enerji
http://www.yapi.com.tr/haberler/ariston-thermo-group-ankarada-enerji-verimliligini-anlatti_86971.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!