Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ASAŞ Profilleri Avrupa Binalarını Süslüyor

Yapı 2002 İstanbul Fuarı’na katılarak ürünlerini sergileyen Asaşpen, Adapazarı-Akyazı’daki 300 bin metrekare açık ve 45 bin metrekare kapalı alan üzer

PVC Market
1


apı 2002 İstanbul Fuarı’na katılarak ürünlerini sergileyen Asaşpen, Adapazarı-Akyazı’daki 300 bin metrekare açık ve 45 bin metrekare kapalı alan üzerinde kurulu tesislerinde yılda 21 bin ton alüminyum profil ve 12 bin ton PVC profil üretimi yapıyor. Asaşpen, fuarda alüminyum ürünlerinin yanı sıra, PVC kapı-pencere profillerini de sergiledi. Asaşpen fuara, 6000, 6300 oval seri, 5200 alternatif seri, 5200 ekonomik bahar serisi ile genel tasarım ve kalite açısından mükemmel olarak adlandırılan 7400 sürme serileri ile katıldı. Alüminyum giydirme kapaklı PVC profil serisi ve veratec 4 odacıklı 6040 serisini de tanıtan Asaşpen’in sahibi Safa Bahar Yavuz, alüminyum ürünlerinde olduğu gibi PVC profilleri de ihraç ettiklerini belirterek, “Asaşpen’in ürünleri başta Almanya, Belçika, İspanya olmak üzere Rusya, Ukrayna, Romanya, Bosna, Abudabi, Kenya, Gana gibi pek çok ülkeye ihraç ediyoruz” dedi.

Asaş alüminyum ürünlerinden de sözeden Yavuz, Asaş Alüminyum’un ihracatının yüzde 70’e yakınını Almanya. İçviçre, Danimarka, Hollanda, Belçika, Fransa, İrlanda gibi Batı Avrupa ülkelerine yapıldığını vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/asas-profilleri-avrupa-binalarini-susluyor_885.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • tebrik ederr başarılarının devamını dilerim YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!