Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Asılsız İhale İhbarları TOKİ'yi Bezdirdi

AKP hükümetiyle birlikte çalışmalarına hız veren Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 197 bin 894 konutu kısa bir süre içinde gerçekleştirmek için ihalelere hız verince; ihalelere dönük ihbarlarda da artış oldu.

Referans GazetesiKP hükümetiyle birlikte çalışmalarına hız veren Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 197 bin 894 konutu kısa bir süre içinde gerçekleştirmek için ihalelere hız verince; ihalelere dönük ihbarlarda da artış oldu. TOKİ yönetimi bu ihbarları teker teker incelemeye alınca, ilginç bir durum ortaya çıktı: TOKİ'ye usulsüzlük nedeniyle ihbar edilen ihalelerin bazıları hiç gerçekleştirilmemişti. İşin daha da ilginç tarafı, bu ihalelerin gerçekleştirilmesine yönelik bir projeksiyon da yoktu.

Kısacası TOKİ hiç yapılmayan ve yapılma ihtimali de bulunmayan ihaleler nedeniyle ihbar alıyordu. Şimdilerde TOKİ yönetiminin dilinde de olmayan ihalelere dönük ihbarlar var. Hatta bazı yöneticiler, "Bize olmayan ihaleler için bile ihbarlar geliyor ve biz bunları değerlendirmeye alıyoruz. Böyle bir kurumda yolsuzluk olma ihtimali var mı" diye yakınıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/asilsiz-ihale-ihbarlari-tokiyi-bezdirdi_47142.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!