Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Askaynak’tan KOBİ Destek Paketi: DESKO

Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak, kendi işletmesini büyütüp geliştirmek, kaynak makineleri, kaynak otomasyon sistemleri ve ilgili tüm ekipmanı yenilemek isteyen KOBİ’leri DESKO adlı operasyonel kiralama hizmetiyle destekleyecek.

yapi.com.tr
Askaynak’tan KOBİ Destek Paketi: DESKO

Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak'ın işletmelere avantaj sunan DESKO hizmeti, üretim süreçlerini kazançlı hale getiriyor, KOBİ’lerin işini kolaylaştırıyor, masraflarını azaltıyor. DESKO hizmeti alan işletmeler, kiralama dönemi bittiğinde Askaynak’ın kaynak makine ve ekipmanlarını küçük bir ücret karşılığında satın da alabiliyor.

KOBİ’lere 15 aydan 54 aya kadar vade imkânı ve ödeme kolaylığı sunan DESKO için yapılan ödemeler, gider gösterebiliyor. Tasarruflu, enerji tüketimi düşük ve çevre dostu Askaynak ürünleri, üretim maliyetini düşürüyor, iş kapasitesini ve kârı artırıp zaman tasarrufu sağlıyor. DESKO, kasada kalan özsermayeyle farklı yatırımlar yapılmasına olanak tanıyor. Leasing hizmetlerine oranla daha fazla avantaj sunan DESKO, sadece bir kereye mahsus masraf talep ediyor, sonraki işlemler için tekrar dosya masrafı gerekmiyor. Şirketlerin sigortası varsa ürünlerinin sigortalanmasını talep etmeyen DESKO, KOBİ’lerin kredi limitini ve puanını etkilemiyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/askaynaktan-kobi-destek-paketi-desko_129910.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!