Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Aslantepe Şantiyesinde Vefa Konforu

Tümü monoblok konteynırların birleşimiyle inşa edilen ve toplam 115 konteynırın kullanıldığı şantiye binaları, her biri 864 m² büyüklükte 2 adet 3 katlı yatakhane binası, 210 m² büyüklüğünde iki katlı yemekhane binası, 462 m² büyüklüğündeki merkez ofis binası, 105 m²’lik mühendislerin kullandığı kontrollük ofis binası ve 63’er m²’lik WC ve duş

yapi.com.tr
Aslantepe Şantiyesinde Vefa Konforu

Vefa Prefabrike Yapılar, Aslantepe projesinde görevli mimar, mühendis ve işçiler için projenin adına yakışır bir yaşam alanı oluşturdu. Konuyla ilgili bilgi veren Vefa Prefabrike Yapılar Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, “Prefabrike ve hafif çelik yapı sektörünün lideri olarak, Türkiye’nin en büyük spor komplekslerinden biri olan ve 2 bin 500 işçinin çalıştığı Aslantepe projesinde, mimar, mühendis ve işçilerin evlerindeymiş gibi konforlu bir şantiye hayatı sürmelerini sağlayan yaşam alanları oluşturmaktan son derece mutluyuz” dedi. Sağlamkaya, “Yapımı hızla devam eden bu büyük projede, Varyap/Uzunlar Ortaklığı’nın, çözüm ortağı olarak Vefa Prefabrike Yapılar’ı tercih etmeleri bize gurur veriyor” şeklinde konuştu.

Şantiye alanı 2 bin m²

Tümü monoblok konteynırların birleşimiyle inşa edilen ve toplam 115 konteynırın kullanıldığı şantiye binaları, her biri 864 m² büyüklükte 2 adet 3 katlı yatakhane binası, 210 m² büyüklüğünde iki katlı yemekhane binası, 462 m² büyüklüğündeki merkez ofis binası, 105 m²’lik mühendislerin kullandığı kontrollük ofis binası ve 63’er m²’lik WC ve duş binalarından oluşuyor.VEFA, teknolojiyi mimari tasarım ve estetikle buluşturdu

Sahip olduğu son teknolojiyi, tasarım ve estetikle buluşturan Vefa Prefabrike Yapılar, ekolojik, ekonomik ve pratik yaşam alanlarını kusursuz teknik altyapıyla birleştirerek kuruyor ve böylece mimar, mühendis ve işçilerin şantiye hayatlarını kolaylaştırıyor. Vefa, geliştirdiği özel tasarımlarla ısı ve ses yalıtımını, aydınlatma sistemlerini ve farklı iklim koşullarına uygun yapıları başarıyla uyguluyor.

Ali İhsan SağlamkayaBoya gerektirmeyen özel, şık ve estetik ürünleri Neopan ve Profacto teknolojisiyle ürettiklerini söyleyen Vefa Prefabrike Yapılar Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, “Yapıların tümünde kullandığımız özel tasarım ve malzemeler sayesinde önemli avantajlar sunuyoruz. Mesela duş ve WC’lerde kullandığımız özel detaylar ile kesin sızdırmazlık sağlıyoruz” dedi.

Her iklime uygun yaşam alanları

'Uzun ömürlü, ergonomik ve pratik prefabrike yapı' prensibinin dünyada en saygın uygulayıcılarından biri olduklarını ifade eden Vefa Prefabrike Yapılar Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, “Toplamda 1 milyon 500 bin m²’yi aşan yapı üretim kapasitemizle ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde, üstlendiğimiz pek çok büyük projeyi rekor sayılabilecek sürelerde tamamlayarak, sektördeki lider konumumuzu ortaya koyduk” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/aslantepe-santiyesinde-vefa-konforu_75533.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!